Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek elkezdjem a...

Szerintetek elkezdjem a clostit következő ciklusban?

Figyelt kérdés
Voltam endokrinológus-nőgyógyásznál kb 8 hónapja próbálkozunk, első hónapban össze is jött ám kémiaival végződött, azóta semmi sajnos. Cukor és inzulinterhelésem tökéletes, pajzsmirigy szintén múlt hónapban peteérés is volt elég magas progi szinttel, a teszto és dhea szintem viszont felső határértéken van. Az orvos felírta a clostit, de nem ragaszkodik hozzá hogy elkezdjem.. szerintetek segíthet? Ciklusaim rendszeresek egyébként.
2022. okt. 20. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Az orvos felírta a clostit, de nem ragaszkodik hozzá hogy elkezdjem"


Csak úgy felírta? Ezt normál esetben úgy szokták felírni, hogy uh-n követik a ciklusod során a dolgok alakulását. Anélkül veszélyes mutatvány is lehet, hisz túl is stimulálhat, ami veszélyes állapot is lehet. Vagy "csak" többesiker terhesség lesz, ha túl sok tüsző indul el.

2022. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy ha szeretném következő ciklusban elkezdhetem szedni, természetesen uh követés mellett. Jelenleg ovu előtt állok most, így nyilván nem most kezdeném el szedni.
2022. okt. 20. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért írta fel, ha semmi oka! Az meg nagyon fura, hogy rád bízza, hogy beveszed-e. Ilyen nőgyógyászhoz az életben nem mennék többet!

Ha rendszeresen szexeltek, akkor a párodnak a spermaképe sokkal fontosabb információ lehet.

2022. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!