Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pont egy éve lejárt a...

Ha pont egy éve lejárt a terhességi teszt, de a kontrollcsík megjelent akkor hibásan mutatja az eredményt? Múlt hét szerdán kellett volna megjönni de ma ez a teszt amiről beszéltem nagatív lett. Vegyek egy másik tesztet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, vegyél.
2010. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés...Azért van a szavatosság,hogy figyeljük..Te megeszed a száraz kenyeret vgy a romlott felvágottat?Mellesleg hatalmas beruházás egy 500ft-os terhesteszt....
2010. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ha csak ilyen stílusba tudsz válaszolni akkor inkább ne tedd, különben volt itthon és csak kipróbáltam, fogok venni hétvégén még annyi pénzem van képzeld. Az ilyen válaszra nem vagyok kíváncsi.
2010. szept. 28. 09:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2010. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Azóta mi lett? Megjött?

Kíváncsi vagyok,bocsi.

2010. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!