Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovutesztemen a teszt...

Ha az ovutesztemen a teszt csík csak egy nagyon picit halványabb, mint a kontrollcsík az pozitív, vagy nem?

Figyelt kérdés

1 éve próbálkozunk, még sosem volt halvány csíkos sem az ovutesztem.

Bízom benne, hogy a mostani, 3. havi Clostim talán segített.


2009. aug. 21. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha van több teszted is, és lehetőséged reggel/délben/este nézni akkor van rá esély hogy elkapd a tesztel hogy peteérésed lesz, de el kell keserítsek, hogy NEM, ez nem pozitív. Ha ugyanolyan erős, vagy totál erősebb, az a pozitív. Nekem is volt ilyen sok. Napokig is.

Ne adjátok fel, lehet hogy rosszkor teszteltél (nem az LH csúcsban), tessék elkapni apát!!! :) :)

Ahhoz képest pedig hogy eddig nem volt pozi ovuteszted ez nagyon jó eredmény. A closti segíteni tud az biztos!

Nagyon sok sikert!

2009. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2009. aug. 21. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig soha nem volt az az igazi erős a tesztcsík.Nekem az mindig egy nagyon picit halványabb, és akkor volt is peteérésem.
2009. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Húúú de jó, akkor van remény! :)

Köszi!

2009. aug. 21. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attol is fugg, hogy milyen markaju tesztet hasznalsz. Nekem volt mar ovu tesztem, amin a teszt csik erosebb volt a controlnal...majd mostanaban egy masik tesztet hasznalok, amin viszont a teszt csik egy lehelletnyivel halvanyabb, ugy mint a tieden. Es VAN peteeresem, hisz a hom utana szepen felugrik! :-) Ugyhogy nyugi! :-)Sok sikert! Remelem ebben a honapban Neked is sikerul!!!
2009. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel a kérdező azt kérdezte hogy a teszten lévő csík pozitív-e, arra válaszoltam, nem arra hogy volt-e peteérése. Természetesen lehet peteérés negatív ovuteszt ellenére (bocsánat halványabb), mivel egy nap során (jó esetben a peteérés előtti 24-36 órában) az LH hormon szintje emelkedik, ingadozik. Lehet tesztelni egy ilyen LH csúcsban is, és lehet egy leszálló ágban is tesztelni ami halványabb ovulációs tesztet teszt-csíkot eredményez. Egy PCO-s napokig tesztel ilyen halványabb pozitívat, mégsincs peteérése, tehát relatív ez is, és nem lehet 100%-ban kijelenteni hogy halványabb ovucsíknál van peteérés. Igaz, nagyon jó ha van hőgörbe vezetve mellette, mert abból utólag látható is.

Tehát tessék munkálkodni az ügyön! :)

Üdv:

30 hetes kismami

2009. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! :)
2009. aug. 21. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!