Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion 0-át és Inofolic-ot...

Femibion 0-át és Inofolic-ot szedett már valaki ? Nekem az orvosom ajánlotta szedem is őket. Tapasztalatok? Valakinek segített?

Figyelt kérdés

2022. okt. 22. 19:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Megfogadom

Köszönöm

Nagyon bízom benne hogy segíteni fog 🤞🏼

2022. okt. 27. 19:32
 12/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mióta ezt a kombinációt szeded, hogy álltok? Nekem most javasolta az orvosom az inofolic szedését a femibion 0 vitamin mellé. Kíváncsi lennék a tapasztalataidra. :)
2023. márc. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Szia

Igen szedtem a kettőt együtt

Novemberben megittam egy dobozból napi egy tasakkal melle pedig a Femibion 0-át

De aztán az inofolicot abba hagytam mert kitolta a 29.napos ciklusomat 47 napra aztán már rendeződött februárban pozitívat teszteltem de sajnos nem maradt velünk spontán elveteltem 😢

De amikor abbahagytam az inofolicot más vitaminokat szedtem

Folsav, D-vitamin, B komplex és E vitamin

Most miután elment a baba újra ezeket szedem

Nem tudom sokat olvastam az Inofolic-rol nem mindenkinek jó csak akinél valami probléma van de ezeket én is csak olvastam

Szóval így hogy nekem kitolta az addig normális ciklusomat így abbahagytam.

Remelem tudtam segíteni

2023. márc. 10. 12:32
 14/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszodat! Nekem pont azzal van bajom, hogy nagyon rövidek lettek a ciklusaim, állítólag ez majd rendbe teszi. Hát remélem, hogy valóban így lesz.


Nagyon sajnálom a veszteséged! Nekem pont karácsonykor volt ugyanez. :(


Kívánom, hogy hamar sikerüljön a baba!

2023. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves tőled

Én is nagyon sajnálom a veszteséged

Reméljük akkor az Inofolic helyre teszi a dolgokat mert nekem biztosan kitolta hátha így neked is

Mielőbbi babasodast kívánok én is magunknak 🤞🏼🙏

2023. márc. 11. 22:34
 16/18 anonim ***** válasza:
Miújság azóta kérdező? :)
dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Szia

Koszonom az erdeklodesed

Sajnos nem tudok semmi jo hirrel szolgalni

Tavaly februarban volt egy korai spontan vetelesem.

Aztan oktoberben ujra osszejott de sajnos nem jol vegzodott az sem novemberben mentem dokihoz de megallapitotta hogy mehen kivul volt a jobb oldali petevezetoben azonnali mutet 7 hetes volt mar es mivel a petevezetom nagyon megroncsolodott ki kellett venni azota gyogyulgatok most varom a mutet utani 2.mesit elvileg 3. mensi utan ujra probalkozhatunk de nem tudom keszen allok e lelkileg el vagyok keseredve nagyon.

Szoval ez az en sztorim. 😢

Egyenlore semmi jo

Bizok abban hogy egyszer majd en is anya lehetek probalok pozitiv maradni.

jan. 9. 22:12
 18/18 A kérdező kommentje:
Egy petevezetékkel kevesebb van igy gondolom meg nehezebb lesz.😢
jan. 9. 22:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!