Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion 0-át és Inofolic-ot...

Femibion 0-át és Inofolic-ot szedett már valaki ? Nekem az orvosom ajánlotta szedem is őket. Tapasztalatok? Valakinek segített?

Figyelt kérdés

2022. okt. 22. 19:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek vitaminok.Nem ezektől fogsz teherbeesni hanem ha időben vagytok együtt.Inofolic butaság mert meg is kavarhatja a ciklust.Ha szabályos akkor felesleges.A femibion egy vitamin,van sok márka ami ugyanezt tudja olcsóbban.Nekem nem segített teherbeesni abszolút egy vitamin sem.Q10-nek nagyobb értelme van meg a D3 vitaminnak 3000 NE naponta mivel a sejtekre hatnak.Ajánlanak mindent az orvosok csak vedd meg:) Nekem mindig a Velfemet ajánlották a meddőségiben ami 6000 Ft majdnem és elég 2 hétig:-D

Nem szabad ezeknek bedőlni.Dm-es vitaminok is jók ugyanúgy.Nem ezeken fog múlni a dolog.Folsav fontos de régen ugye nem szedték az anyáink aztán mégis itt vagyunk:)

2022. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
Hát pedig nekem az inofolic segített. Femibion 0-t tök felesleges szedni mellé, ugyanúgy folát van benne.
2022. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Szedjem vagy ne?

Napi 1 tasakkal kell meginnom

2.válaszoló neked mennyi idő után segített?

2022. okt. 22. 23:10
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nem a 2-es vagyok, viszont olvastam azt, hogy érdemes 2x1-et meginni naponta.
2022. okt. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én 2 vagyok, 1-et ittam naponta. 8 hónapot vártunk az első gyerekre, első inofolicos hónapban sikerült. A másodiknál egyből elkezdtem inni és egyből sikerült.
2022. okt. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat

Remelem nekünk is sikerül 😍🤞🏼

2022. okt. 23. 08:53
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem ezen fog múlni, nyilván érdemes szedni mert lesz tartalekod ha sikerül.

Én próbáltam mindent, méhpempő, terhes vitaminok, inofolic, q10 stb. 2,5 év után jött össze inszeminációval.

Ha csak a vitamin hianyzik a szervezetedbol akkor lehet annyitol is ossze jon. De ha van hormonalis dolog a hatterben akkor kicsi ra az esely, illetve ha a parodnal van a gond akkor te csinalhatsz barmit.

2022. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Minden rendben van velünk az orvos szerint

6 hónapja próbálkozunk eddig eredménytelenül

Femibion 0-át szedtem végig plusz D vitamint most a múlthéten voltam a dokihoz és most ajánlotta az Inofolicot napi 1tasakkal szedem mellette meg a D vitamint ugyanúgy meg a Femibion 0-át is.

Hat nem tudom hatásos e de mi nagyon reménykedünk benne 🤞🏼

2022. okt. 24. 17:17
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak a korotok nem indokolja, akkor rendszeres (2-3 naponkénti), védekezés nélküli szexuális együttlétekkel legalább 1 évig kell eredménytelennek lennetek, hogy érdemes legyen orvoshoz fordulni, 6 hónap az semmi.


"Minden rendben van velünk (...)." - Milyen vizsgálatok voltak?


A Femibion egy multivitamin, amiben folsav/folát is van, az Inofolic pedig egy folsav/folát tartalmú étrendkiegészítő - ez utóbbi és D vitamin raktárak feltöltése javasolt ha babát terveztek, BÁRMELYIK ilyen tartalmú készítvény szedésével.


Nagyon alacsony D vitamin szint esetén (nézték nálad?) javasolhatják annak szedését (meg mondjuk ősszel-télen mindenkinek), és ha CSAK ez a gond, akkor segíthet teherbe esni, ugyanez igaz a vas szintre is (azt nézték?). Meg persze van placebó hatás is. :)

2022. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Fogadd meg az orvos tanácsát, tudja, miről beszél. Ezek jok!
2022. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!