Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt kérdés?

Ovulációs teszt kérdés?

Figyelt kérdés
Ha délután 16:00 körül volt tegnap pozitív az ovulációs tesztem, akkor nagyjából mikorra várható a tüszőrepedés? mert 12-36 órán belül van feltüntetve mindenhol. Viszont azt is sok helyen írják, hogy hajnalban szokott lenni. Tehát akkor ma hajnalban volt, vagy holnap hajnalban lesz? Vagy lehet bármikor napközben? Nem szokott nekem fájdalommal járni.
2022. okt. 27. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Követem érdekel!
2022. okt. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudni. Egyénenként és egyébként ciklusonként eltérő. Bármikor megrepedhet. Az is előfordulhat, hogy nem reped meg. Folluculometriával és tüszőrepesztő injekció adásával lehet pontosabban belőni ezt kb. De otthon te nem fogod tudni ezt.
2022. okt. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a mai teszted negatív, akkor 12-24 órán belül megtörténik. Ha pozitív valamikor a teszt, akkor érdemes utána a napi 1 tesztelést 2 vagy 3 alkalomra emelni, hogy lásd, mikor kezd el csökkenni a hormon.
2022. okt. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szóval ha ma is csinálok 16:00 és negatív, akkor a tegnapi pozitívtól számított 12-24 órán belül történt/történik?
2022. okt. 27. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában pozi lh tesztes nap után hajnalban reped. Ez csak átlag, de lehet csak este. Ezért érdemes a pozi testtes napon együtt lenni, mert lehet a másnap már késő. De simán lehet, hogy még a negatív tesztes napon is sikerrel jár az ember, hoszen 36 órán belül repedhet a tüsző. De nyilván a minimummal kell számolni, hiszen úgy tuti nem kési le az ember. A negatív nap már rizikós, kisebb az esély.


Hogy pontosan mikor reped? Azt senki nem tudja. Uh-n is max azt látják, még nem repedt, már megrepedt.


Van aki megérzi mert nagy fájdalommal járhat ami hamar el is múlik, de ez sincs így minden ciklusban. Én is csak párszor tapasztaltam, hogy na most tuti repedt.

2022. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerencsére jókor voltunk együtt, tegnapelőtt este (ezelőtt kimaradt 2 nap), tegnap a pozi teszt után, és ma hajnalban is. remélem sikerrel járunk.
2022. okt. 27. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!