Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt! Hány órán...

Ovulációs teszt! Hány órán keresztül ne igyak-mosdózzak előtte?

Figyelt kérdés

Délután 4-5 között szeretném őket csinálni, arra lennék kiváncsi hogy mit javasoltok, mikortól ne igyak és menjek pisilni.


Köszönnöm



2022. okt. 18. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
2-3 óra!
2022. okt. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2-3óra a javaslat.


Tapasztalat, 4 év lh testtelés alapján mondhatom, hogy nem kell ulyenre figyelni, ha a megfelelő érzékenységű tesztet használja az ember.


Én tuti akkor akarnék szomjan halni amikor nem szabad inni xD


Szóval ennyire nem kell figyelni, lh csúcs esetén egyértelmű lesz a teszt. Javaslom kezdésnek inkább egy érzékenyebbet használj, mondjuk 20-ast.


Aztán lehet csak egyedi eset vagyok, de pl a hcg tesztem is 11 nappal pozitív lh testt után délután is egyértelmű halványpozitív lett. Ott se tartogattam pisit, mert amúgy is gyakran jártam mosdóba.



Hcg tesztnél még látom értelmés az odafigyelésre, pláne azoknál akik idő előtt tesztelnek, de pl nem várt napjától már nem kell figyelni.


Lh tesztnél meg ugyan ez a helyzet. A csúcs napján mindegy mennyit iszol vagy pisilsz. Pozi lesz és kész :)


Annyi a fontos, hogy minden nap ugyan akkor lehetőleg maximum fél óra eltéréssel végezd a tesztet.


Sok sikert.

2022. okt. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen. 20-as tesztet választottam :)
2022. okt. 18. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!