Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több terhességi teszt elvégzés...

Több terhességi teszt elvégzése esetén az eredményt biztosra lehet venni ?

Figyelt kérdés
A nem várt napja óta 2 naponta tesztelek érzékeny tesztcsíkkal, de mind negatív. Második baba lenne ez, viszont az első terhességemnél ekkor már régen erős pozitív volt. Szükség volna HCG vérvételre vagy biztosan nincs már baba ? Annyira reméltem és úgy éreztem összejött.
2022. okt. 27. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, az utolsót mikor csináltad, nemvártkor vagy után?
2022. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A késés 6-dik napján
2022. okt. 27. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
6 nap után már 99%, hogy nem vagy terhes, ha addig nem jön meg még 1 hét múlva tesztelj.
2022. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
És menstruációd is volt?
2022. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hat az mar tuti. De igazabol nekem mar a keses napjan eros pozi lett a tesztem, amikor terhes voltam.

Es amikor kesett 2-3 napot, de nem volt terhesseg, akkor persze negativ volt a teszt is.

2022. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt menstruációm.
2022. okt. 27. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sokat késik, vagy nem volt ovud, vagy később volt ovud. Ha sokat voltatok együtt vélt ovu után is akkor még lehet baba, de ahhoz majdnem két héttel később kellett ovud legyen, hiszen 6 napja késik és negatív a teszted... mert ovu után nem várt napján ami kb 14 nap pozi lenne a teszt. Tehát kevesebb mint 14 napja lehetett esetleg ovud, amiből lenne még esély babára... de én azt vettem észre, hogy ekkora késésnél inkább ovumentes ciklus van... pár napot szokott csak késni az ovu több hetet nem, pláne ha nem ingadozó a ciklusod mondjuk 26-48 nap között.


Sajnálom, én már nem reménykednék. Nem ártana esetleg hormonokat nézetni. Attól, hogy voltál már terhes, lehet, hogy most már van gond.

2022. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!