Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt eredményét...

A terhességi teszt eredményét befolyásolja, ha a teszt elvégzése előtti napon alkoholt fogyasztok? Vagyis ha úgy vesszük akkor még aznap is. Konkrétan pénteken megyek bulizni, szombat reggel szeretnék tesztelni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sejted, hogy kismama vagy, miért iszol alkoholt? Nincs benned felelősség tudat?! Amúgy nem befolyásolja...
2013. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem befolyásolja. Az alkohol nem termel HCG-t.

Viszont ha lehet hogy terhes vagy, akkor javasolnám azért csak módjával az alkoholt.

2013. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

kedves első, mi van, ha megiszik egy pohár vörösbort?:) semmi.

szerintem a teszt eredményét nem befolyásolja.

azt én is remélem, nem lerészegedni akarsz:DD

2013. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neem szoktam sokat inni és nagyon kevés az esély arra,h terhes legyek,pusztán azért csinálok tesztet,h biztos legyek magamban,megnyugodni szeretnék. És természetesen,ha kiderülne,h mégis trhes vagyok,egy kortyot nem innék többet.
2013. jan. 10. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem annyiban befolyásolja, hogy az alkohol vízhajtó hatású és higítja a vizeletet..amúgy szerintem ha jól akarod érezni magad pár pohár nem fog megártani...én a harmadik terhességem első két hónapját végig buliztam..nem tudtam, hogy terhes vagyok, mert az első hónapban menstruáltam...illetve véreztem és nem tünt fel a külömbség..nyár volt és voltunk pár fesztiválon...:-) Gyönyörűszép egészséges kislányom született...:-) Érezd jól magad..! :-)
2013. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!