Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül egy donoros...

Mennyibe kerül egy donoros lombik program ( gyógyszerekkel együtt ) Van rá ilyen lehetőség úgy,hogy nem vagyok meddő?

Figyelt kérdés

2022. okt. 28. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Maga a lombik államilag támogatott (is tud lenni), és nővéremnek pár hete a Kaáliban 9 hónap várakozást és 230 ezer forintot mondtak a donor spermára. Államilag támogatottan csak igazolással tudsz menni, hogy természetesen nincs esélyed, de ha fizetsz, akkor lehet egészségesen is. Azt sajnos nem tudom, hogy mennyi maga a lombik ára.
2022. okt. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Donor sperma? Donor petesejt vagy donor embrio? Egyeduallo vagy par?
2022. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A donornál spermára gondolsz? Donor petesejt úgy van, hogy idegentől nem lehet Magyarországon kapni, hanem családtagodtól, ha megfelel a kritériumnak (35 év alatti, és van legalább 1 gyereke).


A kezelés teljesen fizetősen olyan 1.5 millió lehet alsóhangon. Gyógyszerektől függhet, hogy nem lesz-e több. Nekem ingyenes volt, de olyan stimuláló injekcióim voltak, amiknek 2 napi dózisa esetemben 132 ezer forint lett volna, ha én fizetem (így csak dobozdíj volt). És 14 napig stimuláltak vele... Ez már maga majdnem 1 millió. És ez csak a stimuláló, akkor ott a Gonapeptyl, amit talán egy hónapig is szúrtam (annak azért alacsonyabb az ára).

A vizsgálatok és beavatkozások díja évekkel ezelőtt is olyan 500-600 ezer volt (kolléganőm ment tb-s időpontja előtt fizetősre, neki ennyi volt), olcsóbb biztos nem lett.

2022. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Budapest Humancell foglalkoznak ilyennel és jó szakember Dr Szabó Ferenc

2023. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!