Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy mégis terhes...

Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok ?

Figyelt kérdés
10 napja késik a menzeszem, a férjemmel pedig 4 hete voltunk együtt. Minden elvégzett tesztem negatív lett. Ez lenne a második terhességem, viszont az előzőnél ekkor már régen pozitív volt a teszt. Mindez ellenére úgy érzem terhes vagyok, talán csak beképzelem mindezt és görcsösen szeretnék kisbabát ? Érdemes elmennem HCG vérvételre ?
2022. okt. 28. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, szóval valóban csak beképzeled. Valóban már rég pozitívnak kéne lennie a teszteknek, ha terhes lennél. Elmehetsz vérvételre, de csak pénz kidobás.
2022. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak abban az esetben volna érdemes, ha korábban nem lett volna pozitív tesztem, ugye ? Így fenállna az esély arra, hogy a szervezetemben nem választódik ki a hormon.
2022. okt. 28. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez ritkább, mint a fehér holló. Neked pedig már volt terhességed, pozitív tesztekkel.
2022. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes ez biztos. A nem választódik ki a hcg a vizeletbe pedig egy genetikai rendelenesség oka, tehát akinek ilyen van az soha nem fog pozi testtet látni. Szóval, ha ebben reménykedtél nálad ez nem áll fenn.


Sajnálom, ha épp terveznétek a babát.

2022. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Minden olyan nő, aki negatívakat tesztel, és nem bírja elfogadni, hogy nem terhes, meg akarja győzni magát, hogy majd ő lesz az a ritka kivétel, akinek nem mutatható ki a vizeletéből a HCG hormon.
2022. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az előző kérdésednél is megvitattuk már hogy nem vagy terhes
2022. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!