Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van így esély a babára?

Van így esély a babára?

Figyelt kérdés
Pozitív ovulációs teszt előtti este voltunk együtt, de utána 3 napig pozitív volt az lh teszt,tobbet nem csináltam és nem voltunk többet együtt.
2022. okt. 28. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel védekezés nélkül szexeltetek, igy van esély


De szerintem ezt nem nehéz kitalálni...


Hogy valóban terhes leszel-e, na ezt meg senki nem fogja megmondani

2022. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azt várom mondjátok meg az vagyok-e, az ilyen válaszokat sose értettem. Esetleg ha valaki volt hasonló szituációban eltudja mondani vele mi volt ebben a helyzetben.
2022. okt. 28. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy terhes leszel vagy nem. Nyilván ezt te is tudod. Én csak annyit tudok mondani neked, hogy amikor napokig volt pozitív az lh teszt, akkor nem lettem terhes. A sikeres hónapban egy napig volt pozitív, másnap pedig negatív. Nekem szerintem a több napi pozitív lh teszt azt jelentette, hogy nem volt tüszőrepedés. A sikeres hónapban pedig a pozitív lh teszt előtt 2 nappal voltunk együtt.


Ezzel valószínűleg nem vagy előrébb, emiatt értelmetlen a kérdésed.

2022. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!