Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még szűz vagyok, de barátommal...

Még szűz vagyok, de barátommal pettingelünk.1* az történt, hogy majdnem "elment" (hozzá is ért a spermájához véletlen, valószínűleg azzal az ujjával, amivel engem ujjazott). Teherbe eshetek így?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, segítsetek a kérdés megválaszolásában!!!

Köszi mindenkinek!

( Egy kétségbeesett 15 éves lány. )


2008. dec. 23. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, hogy azzal az ujjával ujjazott-e meg. Ha rendesen, g*cis kézzel ujjazott, akkor sanszos, hogy teherbe estél. (ha 3 napon belül vagytok, akkor esemény utáni, ha nem, akkor imádkozzatok)
2008. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Hát igen a kezével simán beviheti. Vagy ne fogdossa legközelebb vagy moson kezet.
2008. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
42%
nyugodj meg erre nagyon kevés az esély:) velem is volt ez és én is nagyon féltem! De ennek az esélye elenyésző. nyugi!!!
2008. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is az utóbbiban bízok,hogy kevés az esélye. Viszont az is nyugtat valamennyire, hogy mesi után voltam 3 nappal (Akkor még kevésbé van esély a fogamzásra(elvileg)).
2008. dec. 24. 00:20
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon rosszul tudod, ugyanis akár mensi alatt is teherbeeshetsz, ha nem védekeztek! Az esélye mindig ott van, fogjátok már fel! ilyen fiatalon, gyerekkorban nem lehet a naptármódszerre hagyatkozni!

De amúgy nem értem a kérdést, mert hülyén van megfogalmazva!Mi az, hogy "majdnem elment"?Most elment vagy sem? Mert te azt írod, hogy majdnem elment és utána a spermás kezével ujjazott! Ha nem ment el (csak majdnem), hogy tud spermás lenni a keze? Na ezt magyarázza el valaki!

2008. dec. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sperma lehet akár az előváladékban is, sőt sperma bármikor lehet a hímvessző elején. Nem tudom mit nem lehetett a kérdésben is érteni.
2008. dec. 24. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Teherbe eshetsz így is persze. De tényleg nagyon nagyon kicsi az esélye. Nekünk már 3x volt ilyen a párommal, és itt vagyok babátlanul (: Nem hiszem, hogy terhes lennél. Viszont ne izgulj, mert lehet attól fog késni.

Csak nyugi (:


15/l

2008. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek aki válaszolt.

Boldog Karácsonyt :) !

2008. dec. 24. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!