Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedem a vitaminokat 3 hónapja...

Szedem a vitaminokat 3 hónapja,próbálkozunk már kb 5 hónapja ,de sajnos nem sikerül teherbe esni. Van már egy 4 éves lányom ,nagyon szeretnénk még egy kis tesot,de sajnos még nem jött össze,forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Már késik 4 napja a menstruációm ,ma végeztem egy tesztet sajnos negativ lett. Gondoltam na lehet most sikerült da sajnos nem. Nem tudom mi lehet az oka hogy enyi ideig nem sikerül?
2022. nov. 3. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
5 hónapról van szó, az nem sok idő egyáltalán. Ha 1 év alatt nem jön össze, akkor érdemes orvoshoz fordulni. Gyanítom az is lehet a háttérben, hogy ilyen görcsösen akarod. Minden terhesség más, gondolom a lányod hamar összejött, na ez pont nem azt jelenti hogy a következővel is így lesz.
2022. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A lányom elsőre össze jött. Lehet tényleg az a baj hogy nagyon görcsösen akarom.
2022. nov. 3. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Rendszeres, 2-3 naponkénti (ovuláció környékén naponkénti) szexuális együttlét mellett ha 1 évig nem esel teherbe, akkor érdemes már orvoshoz fordulni, főleg ha már van egy termszetes úton fogant gyermeked. Vas és D vitamin szintet nézess ha szeretnél még tenni valamit, azokat érdemes feltölteni. Folsavat szedjél, egészséges étkezés, heti 2-3x valami sport, és hát sajnos, amit az 1-es is írt, hogy a rágörcsölés nem segít, de hát sajnos ez nyilván nem úgy működik, hogy nem foglalkozik vele az ember, ha akar gyereket. :D
2022. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!