Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Februárban volt egy vetélésem...

Februárban volt egy vetélésem sajnos. Az orvos azt mondta ,hogy 3 hónapot várjunk és újra lehet próbálkozni. 3 Hónap el telt mi újra próbálkoztunk de sajnos azóta sem sikerül teherbe esni. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2022. nov. 1. 20:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Szedem a vitaminokat is.
2022. nov. 1. 20:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kismillió oka lehet a stressztől kezdve a hormonális okig. Ne görcsölj rá, majd jön, ha eljött az ideje. Ha 1 év próbálkozás után sem jön, akkor pedig kérj kivizsgálást a dokidtól.
2022. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 vérzést mondott kivárni, kövi hóba már + lett a tesztem, előtte majdnem 1 évet próbálkoztunk.

Azt mondják ilyenkor a hormonok, és a méh is jobb a teherbe eséshez.

Ha egyszer összejött sikerülni fog megint

2022. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellett semmit várnom. Azt mondta a doki, hogy a vesztés utani első 3 hónapban sokkal nagyobb az esélye egy ujabb terhességnek, mint utána. Ez a 3 honap várás csak magyarországon szokás, ez ilyen elavult dolog
2022. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta? Én is elvetéltem, tavaly novemberben. Nem vártam semmilyen egy èvre csak tétlenül, nem is baj, kiderült sok probléma. Érdemes azert egy alap vizsgálat, pajzsmirigy, IR, alacsony szintű gyulladás,. Stb. Ezeket baba nélkül is jó karban tartani, én a vetèlès előtt leszartam ezeket gondoltam nekem aztán semmi bajom nem lehet 😃...ahha ..., ma már nagyon szofogadóan jarok a vèrvètelekre, szedem a gyógyszert amit kell, várom a babàt hogy bekopogtasdon.
2023. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem sikerült,11 hetes terhes vagyok.

1 év próbálkozás után össze jött. Nem gondoltam rá,gondoltam lesz ami lesz és a végen sikerült.

Szorítok hogy neked is hogy sikerüljön .

2023. febr. 27. 08:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, és szívből gratulálok, jó ezt hallani 🙂
2023. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!