Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Nagyon h.lye kérdés lesz ez bocsánat, de létezik az hogy a 38 éves női kollégám jól érzi hogy terhes vagyok? 2 hete szólt hogy szerinte igen. Tüneteim:

émelygés, öklendezés, mellfeszülés, fokozott hőérzet (mindig melegem van), ingadozó étvágy,hangulatingadozás,gyomorégés, zsirosabb bőr, az alhasam kemény és a szokottnál jobban domborodik. Jövő hét elején kellene menzeszelnem. Csak érdekel volt-e valaki így hogy más már látta rajta.


2022. nov. 3. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha még egy heted van menstruációig, akkor kizárt hogy ezek terhességi tünetek legyenek. Amúgy bármikor elhasználhatsz egy terhességi tesztet.

Te milyen idős vagy amúgy? Ezek a tünetek járhatnak a változó korral is.

2022. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha még 1 heted van, akkor ezeket nem az esetleges terhesség okozza...

Ha az okozná, pozitívat is tesztelhetnél...

Egyebként nem. Mi a 18.hétig senkinek nem mondtuk el (szük családon kívül) a gyerekeket, 1x nem kérdezte meg addig senki, hogy terhes vagyok-e

2022. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
fura volt a vérzésem is múltkor. több ismerősöm vérzett az első trimeszterben. tesztelni csak kedden fogok.
2022. nov. 3. 20:25
 4/9 A kérdező kommentje:
5 napom van, az kevesebb mint egy hét. hát kíváncsi leszek. kimerült is vagyok.
2022. nov. 3. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ugyanúgy pms tünetek is lehetnek
2022. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges beleélned magad abba, hogy a kolléganőd szerint terhes vagy, akkor tuti az is vagy. Természetesen lehetsz ha védekezés nélkül szexelsz, de az 1000% hogy nem emiatt.
2022. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
1 heted van mensiig és szerinte már 2 hete terhes vagy… say what?? 😂😂
2022. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Es a hasa is domborodik!!!

18 hetes vagyok, meg kb semmi nem latszik a hasamon, szinte lapos, de neki menstruacio elott 1 hettel mar no, a terhessegtol...:)

2022. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na még egy aki terhes tüneteket észlel magán pedig van 1 hét a menstruációig. 🤦‍♀️ Az a petesejt most kezd beágyazódni még csak ha egyáltalán sikerült a megtermékenyítés! Hogy a túróba lennének terhes tüneteid? A kolléganőd baromságokat beszél. Akkor lesznek terhes tünetek, ha van hcg szint a vérben. Ha van hcg akkor a terhes teszt is pozitív. Szerintem ezek csak premens tünetek, nem vagy terhes.
2022. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!