Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés pozitív negatív?

Teszt kérdés pozitív negatív?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Nem várt előtt vagyok pár nappal


2022. nov. 4. 19:48
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Holnap csinálok
2022. nov. 6. 19:26
 32/40 A kérdező kommentje:
Mai negativ lett ezt nem értem
2022. nov. 7. 19:33
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai terhesség volt,vagy simán csak nem volt pozitív,csak a reagenst láttad.Ne tesztelj a menzesz első napja előtt.Látod,csalódás a vége.Ide a rozsdás bökőt,hogy rosszabb érzés most ez,mintha simán megjött volna.Már kezdted magad beleélni.Nagyon sajnálom!Tudom,hogy nehéz kivárni,de kevésbé csalódsz.
2022. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
67%

Azért negatív, mert nem vagy terhes.


Sejtető volt. Ezek nem pozitív tesztek, hiába írják azt egyesek, hogy pozitív. Emiatt nem kellene tesztelni késés előtt. Legalább késsen 2-3 napot és az a biztos. Így elköltöttél egy csomó pénzt, a fogyatékos meg jól elhitették veled, hogy terhes vagy, közben meg nem. Ha pozitív lesz az a teszt, tudni fogod és nem kell találgatni sem.

2022. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú pedig azt hittem sikerült de parnap van a nem vartig
2022. nov. 7. 19:43
 36/40 anonim ***** válasza:
52%
6-8 nappal a menzesz előtt nem is lesz soha pozitív.Nem tudom hány napos a ciklusod,de ugye ha az átlag 28 napot nézzük, akkor 1-6 napig kb a menzesz,utána 8 nappal van kb a 14.nap, akkor kellene kb ovulációnak lenni.Utána megtermékenyülhet a petesejt,elvándorol a méhüregig,mert általában a petevezetőben termékenyül meg.Kb 5-7 napig vándorol a méhig,beágyazódik,erre várni kell kb 2-3 napot,és további 5 napig tart.Kb addigra van beágyazódva,és kezd el hcg-t termelni,mire meg kellene jönnie.Előtte csak akkor mutatja ki a teszt,ha előbb volt ovu.
2022. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj ki ide ilyeneket, mert nincs értelme. Ahogyan max tesztelni is az esedékes menstruáció napján érdemes, előtte nem. Lehet elindult valami, de megszakadt. Ezeket hogy tudod lelkileg sokkal rosszabbul viseled, mintha tényleg csak megjött volna. Hidd el, ha az a teszt pozitív lesz, nem kell a közönség segítsége. Tudni fogod.
2022. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

36

Szuper ha olvasod a biolóia könyvet ,de nem vagyunk robotok.

2022. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
83%
Ezért írtam az átlagról,meg írtam,hogy az ő ciklusával nyilván nem vagyok tisztában.De alap esetben nem lesz ennyivel előtte pozitív egy teszt.Reklámnak használják azt,hogy már a menstruáció előtt 6 nappal mutatja.Itt meg még annál is több van hátra.Simán negatív volt az a teszt sajnos.
2022. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Akkor meg lehet pozitív?

Holnap kell mennem orvoshoz sajna még, 1 hónap szabira

2022. nov. 7. 21:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!