Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Régóta szeretnénk babát,lehete...

GemingGirl23 kérdése:

Régóta szeretnénk babát,lehetek így terhes?⬇️

Figyelt kérdés

Most nov.2 lett volna a menzeszem időpontja az első napon volt picit rozsaszínes a WC papír mikor pisiltem, azóta csak olyan folyásom van mint az ovulációkor. Hasam szurkál és sokat járok pisilni.

Van valaki aki hasonló tünetek mellett már terhes volt.

Nem akarok még tesztelni annyi negatív teszt volt már hogy félek újra csalodni🥺



#terhesség #tünet #Memzesz kimaradás
2022. nov. 4. 20:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
tesztelj banyek, 2 napja késik… 🤦🏼‍♀️
2022. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Teszt nélkül nehéz lesz megállapítani:) Vegyél ha nincs és csináld meg.Ha negatív akkor mi van?Nekem sem sikerült még és szintén régóta de tudni akarnám mi van mert ideges volnék.
2022. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%

Le kéne higgadnod.

Egyrészt már nyugodtan csinálhatod a tesztet, akár este is. többet érne, mint ha itt most valaki belenéz az üveggömbe és megnézi neked...

Másrészt, nem értem miben reménykedsz. Itt senki nem fogja beléd beszélni a gyereket.


Szokásos felesleges "lehetek terhes?" kérdés. Jó lenne, ha az ilyeneket szűrné az oldal.

2022. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
A teszttől nem kell félni, nem attól leszel terhes, vagy kevésbé az, ha negatív. Biztosat azon kívül senki sem tud mondani!
2022. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Teszt! Teszt! Teszt!

Így vagy úgy már eldől hogy sikerült vagy se, változni nem fog ha tesztelsz.

2022. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
51%
En nem tesztelnek, kb. 80% esely van ra, hogy meg fog jonni (10-bol mindossze ket nonel fordul elo rozsaszines folyas vagy verzes a terhesseg kezdeten).
2022. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%

Hat pedig nekem az első terhességem így kezdődött, 5 nap barna folyással. De addigra már pozitív volt a teszt.m menses előtti napon.

A teszttől félni hülyeség. Tesztelj.

2022. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Nem félek a teszttől,nem úgy. Tudom hogy nem a teszttől leszek terhes.

Nekem már lelkileg nehéz hogy 2 egészség ember 4 év alatt nem tud egy kis lelket megfogantatni. Dokinál voltunk mind2en rendben van minden szerinte csak rá stresszelünk,de már nincs erőm arra hogy ennyi csalódás után minden menzeszkor egy negatív tesztet is túllépjek

2022. nov. 4. 21:19
 9/36 A kérdező kommentje:
De holnap veszek egy tesztet
2022. nov. 4. 21:22
 10/36 anonim ***** válasza:
67%

3-as vagyok: Kérdező, nálunk is hasonló volt a helyzet. 4 éve próbálkoztunk, nálam találtak is gondot, a párommal minden rendben volt.

Hidd el, tudom mit érzel. Egy idő után már elajándékoztam a tesztetek, annyira nem bírtam elviselni az örökös csalódást, hogy inkább nem teszteltem.

Volt olyan, amikor sírva törtem össze a negatív tesztet, szóval inkább hagytam az egészet.

Mi fel is adtuk a dolgot, és ahogy az lenni szokott, utána spontán összejött néhány hónap múlva. Még az is tök véletlenül derült ki, hogy terhes vagyok, annyira nem foglalkoztunk a témával.


Nagyon rá vagy feszülve, ami érthető, de már ez is rátesz a sikertelenségre.


Próbálj meg valahogy leengedni. Koncentráljatok egymásra a pároddal, töltsetek együtt minél több időt, legyenek közös programok, akár csak egy kirándulás vagy társasozás, élvezzétek egymás társaságát! Keresd meg az örömöt a saját életedben!

Egészségesek vagytok, előbb-utóbb össze fog jönni, de rágörcsölsz, úgy sokkal nehezebben fog menni.

2022. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!