Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovulációs teszten...

Ha az ovulációs teszten megjelenik a 2-dik vonal is, bár halványan, akkor lehet következtetni arra, hogy a hónapban lesz peteérésem vagy mindig megjelenik 2 vonal ?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy egyforma erősségűnek kell lennie a pozitívhoz, de nekem volt jónéhány ovu mentes ciklusom, az orvosom pedig semmit sem tudott megállapítani. Csak annyit mondott, hogy valószínűleg örököltem. ( Anyukámnál is így volt )
2022. nov. 6. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Válts orvost.

Nem, ez még nem bizonyíték arra, hogy van.

2022. nov. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egesz ciklus alatt jelen van a masodik vonal. Szoval sajnos ez nem jelent semmit… en most valtottam digitalis clearblue mosolygos tesztre, ha ovulalsz mosolygos fejet latsz, ha nem akkor egy szimpla karikat. Egyertelmuen megmondja, hogy van-e☺️ sok sikert!
2022. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Az 10es érzékenységű teszt. Persze aranyos, ha mosolyog, de félre is vezethet sajnos. Akinek gyengébb az LH szintje tökéletes választás lehet, de akinek erős annak tud fals pozikat mutatni, azaz rosszkor mosolyog.


Kedves Kérdező: nekem is jelen van az egész ciklus alatt a második vonal, és hiába használom a 25ös tesztet, nekem elég sűrűn mutat majdnem pozit, épphogy látszik, hogy még nem az teljesen, de néha forgatnom kell azt is, hogy megállapítsam mi a helyzet éppenséggel.

2022. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!