Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a pregnasens teszt egyik...

Ha a pregnasens teszt egyik nap még egyértelműen negativ volt utána a csík szépen elkezdett erősödni, akkor is becsaphat?

Figyelt kérdés
Szépen erősödő tesztjeim vannak, de a márka miatt kétségeim vannak, mert rengeteg rosszat olvastam róla.

2022. nov. 12. 15:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lányok, bármi hír? Nekem is olyan csíkjaim vannak, mint neked 2-es, de nem merek hinni ennek a tesztnek...
2022. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2es vagyok 1 hete csináltam tesztet az már negativ lett de azóta se jött meg 10 napja késik pénteken csinálok tesztet
2022. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem végül 40.naora jött meg... Én elfelejtem ezt a tesztet.
2022. nov. 24. 15:51
 14/15 anonim ***** válasza:
2es vagyok nekem még mindig semmi ma csinálok tesztet ha haza érek
2022. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Negativ lett de ma reggelre meg is jött úgy hogy szerintem ez a teszt azt is ki mutatja ha nagyon korai és nem sikerül mármint ez a bizonyos kémiai 2es voltam
2022. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!