Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdtem kicsit gyanakodni....

Elkezdtem kicsit gyanakodni. Lehetséges-e nálam, hogy csak nem tudott beágyazódni a baba?

Figyelt kérdés

A rózsaszínezésem miatt gondolom ezt, ami mensim előtt volt, meg a hirtelen felemelkedett hőmérsékletemen, ami aztán hirtelen zuhant le:

[link]


2010. szept. 29. 12:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy már unjátok, meg tisztára ismeritek a görbémet, de mivel magyaráznátok meg ezt a hirtelen felemelkedett hőt itt a ciklusom végefele??? Nekem ez tisztára fura, meg éreztem is akkor hajnalban, hogy valami történik...
2010. szept. 29. 12:57
 2/9 anonim ***** válasza:

én nem voltam egy ideig úgyhogy nem ismertem a görbédet csak láttam pár kérdéssel alább hogy linkelted.


igen sajnos nagyon úgy tünik hogy nem tudott beágyazódni...

sajnálom.

2010. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép a gorbéd, de rovid a luteális szakaszod kb 10 nap. Ez idő alatt nem tud beágyazódni.

Palástfű, vagy orvos által progeszteron pótlás??

Meg kéne ezt a gorbét a dokidnak mutatni, egyébként az ovud is elég későn volt.

2010. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a múlt hónapban, én is mensi előtt már 5 nappal barnázgattam, mintha meg akarna jonni, aztán megjtt, szedtem Duphastont, most ebben a hónapban duphastont is szedek, és iszom a palástfüvet is reggel este, meglátjuk.
2010. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt gondolom,hogy meg kellene mutatnod magad egy dokinak,és egy kis gyógyszeres rásegítéssel simán összejöhetne a baba.Kérlek ne temesd a fejed a homokba...nem rosszindulatból mondom ezt!
2010. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

13:08-asnak

Szerintem nem rövid a luteális szakaszom, ugyanis a ciklus.hu rossz helyre húzta az ovumat, az ovum az korábban volt mint ahova behúzta...

2010. szept. 29. 13:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2010. szept. 29. 13:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges a ciklus.hu-ra járkálnod ha még azt is megkérdőjelezed.
2010. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azért kérdőjeleztem meg, mert sokan azt mondták itt, hogy rossz helyre húzta be a ciklus.hu, na meg én is korábban éreztem az ovut. ennyi. a ciklus.hu jó nagyon oldal, de nem mindenben mondhat valósat, mert az csak egy gép.
2010. szept. 30. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!