Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből még terhesség ?

Lehet ebből még terhesség ?

Figyelt kérdés

[link]

Így néz ki a ma reggeli tesztem. Éppen ma 3 hete voltam együtt a párommal és úgy éreztem most biztosan sikerült, erre ez fogadott. A menzeszem rendszertelen, de maximum 3 napom van a nemvártig, viszont csak a 3 héttel ezelőtti aktusból eshettem teherbe, hiszen ritkán tudunk együtt lenni a párommal. Szerintetek van még esély vagy már nem lehetek terhes ?


2022. nov. 16. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom, de ez teljesen negatív.

21 nap után már egy ilyen 10-es tesztnek mutatnia kellene valamit.

Énis sokszor reménykedtem, de sosem lett ebből pozitív.


Legközelebb sikerül. Szorítok.

2022. nov. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez egy teljesen negatív teszt
2022. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. nov. 16. 08:16
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Én nem nagyon értem amit írsz. Ha 3 hete volt az aktus és úgy gondolod akkor volt az ovulációd akkor egy hete kellett volna menszeszelned.

Ha az ovuláció később volt a spermák jobb esetben 2-3 napig életképesek már akkor is meg kellett vona jönnie.

Ennyi késésnél a teszt kiszokta már mutatni a terheséget.

Sajnalom

2022. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ebből már nem lesz semmi. Rendszertelen menstruációval, havi 1-2 aktussal, ami ráadásul fényévekre van az ovulációtól, ne haragudj, de sosem leszel terhes. Tudom, hogy a körülmények, meg minden, de valamit csak ki kéne találni. Persze, van akire "elég csak ránézni" és terhes lesz, na de rá is akkortájt kell azt a pillantást vetni mikor ovulál. Mikor kezdtetek el próbálkozni?
2022. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
7 hónapja
2022. nov. 16. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!