Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló-terhesség?

Fogamzásgátló-terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha szedek fogamzásgátlót és volt menstruációm nem lehetek terhes, ugye?

Tudom buta kérdés, de jelentkeztek érdekes tüneteim amelyek aggasztanak.



2022. nov. 20. 18:51
1 2
 11/19 anonim válasza:
#8 vagyok, azért írtam, mert ez a két hét különbség egész karcsú a tünetek megjelenéséhez, ha két külön férfiról van szó. Így bizonytalan.
2022. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
#10 ja akkor ok, nem szóltam :)
2022. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akkor kevés lehet az esély terhességre? Vagy ezt hogy értetted pontosan? Bocsánat csak enyhén stresszben vagyok.:))
2022. nov. 20. 19:27
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Úgy értettem, hogy a terhességre lehet esély ezek alapján szerintem is, de hogy tudod-e egyáltalán, hogy pontosan kitől lehetsz terhes?

Mert a tünetek ahogy fennállnak, lehet hogy a 2 nappal ezelőtti, de lehet, hogy a 2 héttel ezleőtti szex során történt a fogantatás. De ha ugyanaz a partner volt, akkor nyilván egyértelmű.

2022. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Rendben, így már értem. köszönöm a segítségedet!
2022. nov. 20. 19:32
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszert szedsz, menstruálsz, és azt kérdezed terhes vagy e?!

Te vagy az Mária?!

Amúgy meg csinálsz egy tesztet és megtudod.

2022. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A 16-osnak legalább van esze:-) Kérdező, közel 100%, hogy nem vagy terhes. Nekem szinte minden vérzés előtt megduzzad, fájdalmassá válik a mellem, sokszor már a ciklus közepén, és a többi „hatalmas” tünet sem ritkaság.
2022. nov. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Gyerek, az megvan, hogy alapból a fogamzásgátló tabletta szedése egy kamu terhességi állapot kinézetét idézi elő az egész szervezetben, mivelhogy a tabletta így működik? "jelentkeztek érdekes tüneteim amelyek aggasztanak." Ne csodálkozz, ha olyan tünetek is becsusszannak. A helyes használata viszont a te feladatod.
2022. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Úgy tudtam a vérzés fogamzásgátló mellett nem menstruáció hanem megvonásos vérzés, annak meg napra pontosnak kell lennie, hiszen a szervezet hormonháztartását lecserélte a fogamzásgátló. Mégpedig ahogy előző mondja, egy "kamu terhességre".
2022. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!