Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring vélemények?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom Nuvaringet írt fel nekem mert a tablettás fogamzásgátló nem vált be, így gondoltam adok ennek egy esélyt..

Ki is váltottam, elolvastam a papírjait, és bevallom kissé olyan érzésem van ezzel kapcsolatban mintha csak egy vicc lenne..

Nem véd se igy, nem véd sem úgy, felsorolnak csomó mindent..

Ha valaki esetleg használt már Nuvaringet, vagy bármilyen más márkájú hüvelygyűrű szívesen meghallgatnám a tapasztalat, tanácsait, hogy mire számíthatok.

Mennyire megbízható? Mire kell figyelni hogy ne eshessek teherbe? Egyelőre nagyon félek hogy hatástalan lesz.

Előre is köszönöm a válaszokat! ❤️



2022. szept. 15. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Mióta szedted a foggátlót? Pároddal hogyan védekeztetek az mellett? (Egyéb mód?)

Mindemellett, mennyi idős nő vagy? Hormonzavaraid vannak?

2022. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Illetve, mit jelent az, hogy nem valt be?
2022. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Először szedtem Velgyn-t 3 évig, azt abba hagytam 2021.marciusaban.. Majd felirták a Drovelist, az még kevésbé vált be, azt idén július 10.-én kezdtem szedni, de augusztus végére abba is hagytam (nem szedtem el 2 levelet sem, mert már 5 hete folyamatosan menstrualtam tőle)

Emellett libidó csökkenés, hangulat ingadozás, hüvely szárazság és egyéb más tünetek jelentkeztek mindkettőnél. Fogamzásgátló egyébként a párom miatt (akivel óvszert használunk minden alkalommal mikor nem szedtem semmit) és a nagyon ingadozó 60-70 napos ciklusaim miatt lett felirva.

Hormonzavarom nincs, és 21 éves vagyok. Nekem eddig egyedül a fogamzásgátló segített beállítási a menstruációmat.

2022. szept. 15. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló nem állít be szart se, helyettesíti a saját hormonműködésedet mesterségesen.
2022. szept. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre a válasz, mi használtuk de nálunk azért nem vált be, mert ha szex közben bent van rohadt zavaró, folyamatosan éreztem a farkammal és a nőnek is kellemetlen volt ahogy ide oda löködtem benne. Ha meg kiveszed, akkor ha jól emlékszem 1 órán belül vissza kell rakni. Na ez egy hirtelen légyottnál, vagy esetleg véletlen elalvásnál nem működik, szóval ejtettük.


Ami a ciklusod beállításával kapcsolatos, a helyedben nem tabikkal próbálkoznék. Sok orvos ennyivel letudja, de a helyedben inkább keresnék egy profi szakembert, akár egy endokrinológust.

2022. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 évig használtam. Teljesen jó, hat ugyanúgy, csak be kell tartani az előírást, mint a tablettánál. És, mint előttem írták, együttlétkor jobb kivenni, minket is zavart, hiába mondják, hogy nem lehet érezni. Volt, hogy a párom kirántotta úgy, ahogy volt. Ennek még az a veszélye, hogy elfelejted időben visszatenni. Mi egy év után inkább megszakításra tértünk át, vagy gumi, pl a termékenyebb napokon.
2022. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok. Enis gyurure szeretnek valtani,hasonlo helyzetben vagyok mint a kerdezo.2 eve szedem, es szaraz lettem, libdom is oda...nem tortenhet gaz ha aktus kozben ki fogom venni?😄
2022. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Használati útmutatóban benne van, mennyi időre lehet kivenni, talán 1 v 2 óra. A fontos az, hogy ne felejtsd el visszatenni és figyelni a higiéniára.

2022. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!