Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esèly mèg arra hogy...

Van esèly mèg arra hogy sikeres legyen a terhessèg?

Figyelt kérdés

Meddőssègi központban kezelnek.

( Peteèrèsi zavarom van, clostibegyt+ fostimon inekcióval stimuláltak) 3.inszeminacióm oktober 26.-an volt, ( 24.-èn kaptam a tüszőrepesztőt) október 12.-èn volt az utolsó menstruacióm.Pozitívat teszteltem, de aggaszt a hcg szint emelkedèsem.

November 9: progeszteron 180 nmol/ liter, hcg 200 IU/L, november 14 hcg 438 IU/l, November 17 : progeszteron 108,16-ra csökkent , ès a hcg 630 lett. Sajnos nem duplazodik a hcg 2-3 naponta , ez gondot jelent ugye? Görcseim nincsenek, nem voltak, nem barnázok ès nem is vèrzek.

Voltam az itteni Sztk-ba múlthèt csütörtökön, 10mm nyálkahártyát ès 2,5 mm felritkulást láttak mèhen belül .


2022. nov. 21. 12:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Még 1 vérvétel nem ártana hogy kiderüljön emelkedik vagy csökken a hcg. Valóban nem úgy emelkedett ahogy kellene. Minden jót kívánok!
2022. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerdán megyek megint ultrahangra , ha semmi fejlődèst nem látnak nèzek mèg hcg vizsgálatot vèrből. Nagyon jó lenne tudni hogy mi van , igazából attól is fèlek nehogy mèhenkívűli legyen, mert azt olvastam az jár kevesebb hcg szint emelkedèssel.
2022. nov. 21. 13:07
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Érdemben nem tudok hozzászólni, de minden tiszteletem azon nőtársaim felé, akik ezt végig tudják csinálni! Nem semmi kitartást igényelhet és nagyon nagy lelki megpróbáltatás lehet. Kívánom, hogy minden vágyatok teljesüljün és érkezzen hozzátok mihamarabb a kis Csoda!
2022. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy , nagyon bízzunk benne. ( 4 ève várjuk, 2,5 èv után kezdtük a kivizsgálásokat mert spontán majdnem sikerült egyszer ès nem gondoltuk volna hogy meddőssègi problèmánk lenne. Aztán a meddőssègi központban kicsit sok idő volt a kivizsgálás, illetve utána se kezdhettük meg rögtön az inszeminációt. De már vègre itt tartunk, csak most nagyon aggódunk hogy mi lesz ebből. A 2.inszeminációm kèmiai terhessèg volt sajnos. A mostani helyzet sem túl bíztató ezzel a hcg növekedèssel de azèrt bízzunk a csodában.
2022. nov. 21. 13:38
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Szia!A hcg szinttel van baj szerintem meg a progeszteron szint is sokat csökkent rövid idő alatt.Az hogy csak felritkulás van még az normális.

Ha nem történik fejlődés 1 héten belül akkor ez nem sikerült.

Én nekem még lombikkal sem sikerült.Inszemek abszolút nem is sikerültek nálam úgyhogy ne ess kétségbe ha most ez nem sikerül mert a következő már valószínűbb hogy sikeres és nem kell lombikra menjetek.Ha gondolod megírhatod mi lett az eredmény de én nem fűznék hozzá nagy reményt.

2022. nov. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Megírom mindenkèppen szerdán mit mondanak az ultrahangon, igen sajnos ez így egyáltalán nem bíztató. Mèg egy inszem lenne ha ez nem sikerül, ès utána lombik ha a 4.inszem sem sikerülne. Csak ha most tènyleg nem sikerült akkor olyan jó lenne ha mihamarabb vèreznèk , mert nagyon rossz ez a bizonytalanság, meg ha azt látnám hogy csökken a hcg, de lassan növekszik... Nagyon idegörlő tud lenni ez a várakozás ... 😢
2022. nov. 21. 13:54
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

6 Elhiszem!Tudom mit érzel.Nekem 4 sikertelen inszem volt és azután mentünk mi is lombikra tovább.A 3.missed ab lett úgyhogy én megértem miken mégy keresztül.Ha a progit abbahagyod ha már tuti hogy nem sikerült akkor megfog jönni 2-3-4 hét múlva ha nem kell műteni de szerintem nem kell mert nálam már volt szikhólyag is meg minden csak szívhangja nem lett tehát fejlettebb volt az én terhességem.Na mindegy nem riogatlak,majd megírod mit mondtak.

Hátha csoda történik!

2022. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél és bízom benne, hogy mielőbb babázhatsz majd. Nekem a 2. terhességem alakult így, a pozitív teszt után 1 héttel volt időpontom a nőgyógyászomhoz (eredetileg más miatt). Még aznap elkezdtem vérezni és az uh-n is csak megvastagodott nyálkahártyát láttak. Elküldtek vérvételre, az én hcg-m is nőtt, kb olyan ütemben, ahogy nálad, de az uh-n továbbra se látszott semmi, felritkulás se. Aggódtak, hogy méhen kívüli és a vérzést is az okozza, úgyhogy 1 hétig a kórházban is feküdtem, mire megműtöttek végre. Kiderült, hogy méhen belül volt, de nem fejlődött rendesen. Csak azért írom le, hogy szerintem ha már felritkulást látnak méhen belül, akkor nem kell aggódnod méhen kívüli miatt.
2022. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Progeszteron pótlást nem kaptam , anèlkül elegendő volt a progeszteron èrtèkem.
2022. nov. 21. 23:39
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát csak remèlni tudom hogy nem mèhenkívűli, nagyon várom már a szerdát, ès köszönöm mindenkinek aki eddig megírta a vèlemènyèt, tapasztalatát.
2022. nov. 21. 23:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!