Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kettő nap alatt egy kicsit...

Ha kettő nap alatt egy kicsit sem erősödött a viszonylag halvány és csak pár perc után észlelhető második csík a hcg teszten, kimaradt mensi után 6 nappal, akkor ebből már nem lehet sikeres terhesség?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 08:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/113 A kérdező kommentje:

Nem fotóztam le, már száradás után nem látom értelmét, de elég halvány csíkok, bár jól látszódtak, egyértelműek, erősödés viszont nincs egyértelműen. 25-ös érzékenységű tesztet használtam, lehetséges foganás középidőben, szóval a ciklus végi baba lehetősége kizárt. Sajnos sokkal inkább a kémiai terhesség, amitől tartok.

Véleményeket, tapasztalatokat, tanácsokat várok. Esetleg arról is, milyen tesztet vegyek következőleg, ma szeretnék ismételni.

2022. ápr. 1. 08:37
 2/113 anonim ***** válasza:
35%
Tehát nincs második csík a teszten. Tehát nem vagy terhes.
2022. ápr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/113 anonim ***** válasza:
92%

Ha továbbra sem erősödik akkor lehet hogy tényleg kémiai.Orvoshoz hiába is mennél mert semmit sem látna még vagy lehet nincs is mit látni.

Hcg vérvétel jöhet szóba ilyen korai időben.Hcg teszteket azért 2 naponta nézegesd mert hátha erősödni fog,viszont ha kifejezetten gyengül a csík erőssége akkor sajnos ennyi volt.

Nem biztos hogy nem lesz ebből semmi.

2022. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/113 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, dehogy nincs! De nem jött ki azonnal, csak kb kettő perc után. Elég halvány, de ennél halványabbakat is láttam már képről. Nem kell keresni, forgatni hogy lássam. Nem az a kérdés , hogy van-e csík, mert az egyértelmű. A kérdésem és a problémám az, hogy nem erősödik pedig két napra ismételtem, elvileg úgy duplázódik a hcg is a szervezetemben.
2022. ápr. 1. 08:47
 5/113 anonim ***** válasza:
6 nap után már mondjuk nem halványnak kellene lenni. Pláne hogy ciklus végi fogantatást kizárod.
2022. ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/113 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló. Köszönöm.

Sajnos tudom, hogy az uh még esélytelen.

Lehet délután több féle tesztet is megnézek, meg persze a 25-öst is újra, mégiscsak ahhoz tudok viszonyítani.

2022. ápr. 1. 08:51
 7/113 A kérdező kommentje:
5-ös igen, tudom, sajnos ez nem a legjobb jel... :(
2022. ápr. 1. 08:52
 8/113 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapja így jártam !


Nagy minimálisan erősödő tesztek !


Majd doki 6 hetesen, petezsak és embrió volt szivmukodes nem !

Vissza rendelt 1 hét mulvara, doki előtti napon erős derék fájdalommal elveteltem, másnap az ultrahangon már nem volt semmi (persze hogy nem - láttam amikor távozott 😥😥😥)

Missed ab lett


Mondjuk én nem teszteltem csak 3-at!

Ezek jól látható de minimálisan erősödő halvány tesztek voltak, éreztem hogy baj lesz !


Kívánom hogy neked másképp alakuljon !

2022. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/113 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as válaszoló. Sajnálom... Sajnos volt benne részem már nekem is. Bár akkor ennél jobban erősödtek a csíkok, meg mi eljutottunk a szívhangig, csak kisebb volt a kelleténél az embrió, majd 11. hétre már nyilvánvaló lett, nem képes fejlődni.

Ha van hasonló történet a hátunk mögött, nehéz elvonatkoztatni.

2022. ápr. 1. 09:07
 10/113 A kérdező kommentje:

Viszont van egy pozitív példám. A lányom, aki most már 10 éves. Kimaradt mensi után 5 nappal mutatta először a teszt, ha jól emlékszem, ugyanez az X-epil (akkoriban Tesco-ban csak azt árulták a környékünkön). Olyan halvány volt a csík, hogy csak én láttam, nagyon lassan erősödött. Viszont ő később fogant, biztos, hogy nem ciklus közepén, minimum 5-6 nappal később, nem is reméltük, hogy sikerülhet az a hónap és mindig kisebb is volt az ultrahangok alapján is.


Hát ez a reményvesztett várakozás most elég vacak érzés... Valahogy elterelem a figyelmemet délutánig, mert dolgozni sem ártana.

2022. ápr. 1. 09:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!