Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Anyu biztosan nagyon ki fog akadni.

Figyelt kérdés
Szóval csütörtökön szeretkeztünk a barátommal, és kiszakadt a gumi, eléggé bepánikoltam, és végül a barátnőm anyukája segített elmenni orvoshoz és esemény utáni tablettát szerezni. Még most is parázom amíg nem jön meg, és lesz minden oké. Viszont ez így együtt elég drága volt, és a barátom az orvost kifizette, de a gyógyszer is 7000.- volt, és kellene még pénz😅, de ha anyunak elmondom totál ki fog akadni, mármint az eseményutáni miatt, nagyon elítéli az ilyesmit. Szerintetek mit csináljak? Így is nagyon megijedtem és nem szeretném ha anyu is kiakadna rám. Anyukák, ti ilyen helyzetben mit várnátok el a lányotoktól? 18L (bocsánat, tudom hogy kínos téma, de eléggé félek anyutól)

2022. nov. 22. 16:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%

Csak 7 ?


2-3 éve én még olyan 10 körülre emlékszem + még magánrendelés is zsetonos, különben ott ül az ember egész nap

2022. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Igen, ez a gyógyszer amit nekem felírtak 7000 volt, az orvost pedig a barátom kifizette, de az tényleg drága volt.
2022. nov. 22. 17:09
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Mennyi kéne?
2022. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%

Hát figyelj, védekeztetek, ez baleset volt. Én szülőként nem akadnék ki ilyenen. Azon inkább ha megszakítással csináltad volna, de ez előfordul, és tettél a terhesség ellen.


Mondom, én nem haragudnék, pedig nagyon konzervatív vagyok

2022. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Max megkérded hogy nem gond ha kicsit késöbb adod meg aztán ha lesz pénzed megadod.
2022. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Csak őszintén. Már mindegy ma kiszakad. Viszont hosszú távon jól jöhetsz ki belöle, mert szembe mertél állni veled. Bátorság. 40f
2022. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
100%
Én sem lennék kiakadva anyukád helyében, sőt örülnék neki hogy a baleset ellenére sikerült megoldani. Szerintem az ilyesmit nem kell elítélni hiszen te sem akarsz 18 évesen anyuka lenne meg ő sem nagymama.
2022. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szülő, de szerintem nagyon helyesen cselekedtél. Védekezéssel szexeltek, ha pedig baleset történik, azonnal tudjátok, hogy mit kell tenni. Én anyukád helyében mindezt helyeselném, nem pedig kiakadnék.

De te ismered anyukádat, ha neki nem mered elmondani, nincs egy barátnőd vagy valaki, akitől kölcsön tudsz kérni addig, amíg lesz pénzed?

2022. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
9# Mi a Párommal gumifal védekeztünk pedig 40 évesek vagyunk.
2022. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
80%

#9

Én pirosat nyomtam rád és jelentettelek is, sajnos nem hiszem hogy törlik amit írtál, pedig kifejezetten káros hazugságot terjesztesz, az alapvető biológia teljes ignorálása mellett.

2022. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!