Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit csináljak, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, ha a párom elítéli a Valentin-napot én pedig már vettem neki ajándékot/írtam levelet stb? De ő azt mondja, hogy minek ünnepelni... Biztosan nem fog meglepni.. én pedig nagyon romantikus személy vagyok..

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Lepd meg spontán!

Attól még, hogy valaki nem szereti a Valentin-napot még lehet romantikus, én sem szoktam ünnepelni.

2021. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Nem kötelező Valentinnapot tartani, minden nap kell szeretni a másikat. Ne nézz annyi romantikus filmet és kicsit nőlj fel a kapcsolathoz, mert a túlzott romantikusságod fogja tönkretenni. Hidd el, nem jó, nem kell átmenni szappanoperába. Ez az írtam levelet szintén arra utal, hogy túlzásba viszed, vagy még túl fiatal vagy. A pasik nem szeretik a túlzott romantikát, neked sem kéne átesni a ló túloldalára. Egyébként a te párod, tudnod kellett volna, hogy mire számíts. Ha meg még nagyon az elején vagytok, akkor valóban túlzás lett volna részedről és érthető a párod reakciója.
2021. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum. Ő nem akarja tartani, te meg igen. Beszéljétek és intézzétek úgy, hogy mindkettőtöknek jó legyen.
2021. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő utálja a Valentin-napot, akkor lepd meg máskor azzal az ajándékkal, csak úgy. Ha amúgy se szeret semmilyen érzelmesebb dolgot (és a kedvedért se hajlandó csinálni semmit), neked meg ez ennyire fontos, akkor el kéne gondolkozni rajta, hogy vajon mennyire illetek össze.
2021. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Postazd el nekem, emiatt nehogy veszekedjetek.
2021. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%

Én is romantikus típus vagyok, mégsem tartom a Valentin napot. Hónapfordulót sem.

Az első 3 évfordulónkon a párom csokit kapott, én egy szál rózsát. A negyedik ötödiken vacsorázni mentünk. Nem mindenkinek a giccs számít. Együtt töltöttük a napokat, otthon is romantikus volt ajándékok nélkül, pedig több értelme van évfordulót ünnepelni, mint egy pár hónapos kapcsolatban a Valentin napot.

Az ajándékot add oda neki máskor. Ha nagyobb érték akkor szülinap, névnap, ha kisebb akkor egy sima hétköznapon. Vagy odaadod neki Valentin nap és megmondod, hogy tudod hogy nem szeretne magy felhajtást, de ezt már korábban megvetted neki és szeretnéd odaadni.

Ha meg az a bajod, hogy te vettél neki valamit, ő meg nem, azt magadban rendezd le. Nem várhatod el a másiktól, hogy még meg is lepjen egy olyan ünnepen, amit baromságnak tart. Számomra nem lenne értelme csak azért ajándékot venni, hogy én is kapjak valamit. Ha veszek, akkor azt azért veszem, mert tudom, hogy a másik örülni fog neki, nem pedig azért, hogy én is kapjak valamit.

2021. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyeltalán nem azért csináltam Neki ajándékot mert elvárok valamit tőle is!
2021. jan. 28. 22:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát akkor add oda neki nyugodtan. Mondd, hogy nem kell felhajtás, csak töltsétek együtt az időt, ajándékot meg az "ünnepnap" ellenére is adtál volna neki, mert szeretettel adod.
2021. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy tudod, ő utálja ezt a napot, akkor minek akarod rá erőltetni? Ha szereted akkor figyelembe kéne venni az egyéni igényeit, nem pedig ezt a Valentin napi, műanyag cirkuszt erőltetni.
2021. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!