Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció 4. napján is...

Menstruáció 4. napján is lehet esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

A menstruációm 4.napján (szinte semmi nem jött)voltunk együtt a barátommal.

Óvszerrel védekeztünk, de kiszakadt.

Esemény utáni tablettát nem vettem be, mert tudom mekkora hormonadag,lehet nagy felelőtlenség, de mivel a ciklus 4.napján tartottam, így kevesebbnek láttam az esélyét, mint pl.középidőben.

De azért aggódok, nem szeretnénk gyereket, nem tudnánk sajnos jelenleg vállalni azért is védekeztünk.

Ha ezek után (pár hét múlva) újra megjön akkor kizárható a terhesség?


2022. nov. 22. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

A 2 gyerekem ilyen korai napokon fogantak, az első a 3. és a második a 6. napon történt együttlétből fogantak, rendszeres 28 napos ciklus mellett (mi terveztük őket, követtem a ciklusom).


Az együttlét után 14-16 nappal végzett érzékeny terhességi teszt megmutatja, hogy teherbe estél-e. Ha pedig megjön időben a menstruációd, akkor kizárható.

2022. nov. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Erre kicsi az esély, de nem nulla.

#1! Bocs, az intim kérdésert, de hogy a viharba tudod, hogy melyik nap fogantak a gyerekeid? Ez csak akkor lehetséges, ha csak azon az egy napon voltatok együtt a hónapban. Az meg gyereket TERVEZŐ párnál, úgy, hogy az az 1 ráadásul pont akkor van, amikor tankönyv szerint a legkisebb rá az esély, enyhén szólva hihetetlen. Ráadásul 2x...Nem te vagy az első, aki ilyet ír, azért csodálkozom. Ha gyereket szeretnék, biztos nem havonta 1x lennék együtt a párommal, pláne nem akkor, amikor a legvalószínűtlenebb, hogy összejön.

2022. nov. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk is így a ciklus elején fogant a fiunk.


Mi akartunk babát, 5.ciklusnapon szexeltünk. Utana férjem kórházba került, tőbb aktus nem volt.

Én kb 100%ra éreztem, hogy ez a hónap nem aza hónap lesz.


És mégis. 3 éves a fiunk.

2022. nov. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
2-es: Elmesélem. Mértem a hőm minden reggel, az együttléteket naptárban vezettem (ciklus.hu), nem voltunk együtt gyakran a férjem munkája miatt (szerencsés, aki úgy tervez, hogy nincsenek ilyen akadályok), az első ultrahangokra már korán mentem és többször ismételtük az első néhány hétben, mert veszélyeztetett voltam. Az orvosom is megerősítette a korai méretek alapján a korokat és egyértelmű volt mindkét esetben, hogy melyik együttlét után sikerültek. Nyilván, ha minden másnap együtt vagyunk és kevés adatunk van, akkor ezt nem lehet megállapítani. A mi esetünk más volt.
2022. nov. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3-3,5 nap a mensim..kb ciklus 7-8. Napján van peteérèsem (21-22 napos ciklus)

Szóval nekem a 4.-5. Nap is simán benne van a pakliban.

2022. nov. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem legtöbb esetben 28-30-32 naposak a ciklusaim. Ritkán van, hogy kevesebb, de általában így van.
2022. nov. 23. 10:12
 7/7 xp ali ***** válasza:
22%
Nálam biztos nem, mert nem fexek le olxan lánnyal, akinek megvan. Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak, van, de nem túl nagy. Még akkor sem túl nagy, ha pont elmúlás után az első napon fexetek le. Legalábbis én még így senkit sem ejtettem teherbe.
2022. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!