Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early teszten...

Predictor early teszten mindig van egy nagyon nagyon halványka második csík, ami világos rózsaszín?

Figyelt kérdés

Negatívnak veszem persze, csak érdekel.

Tudtok a predin kívül ajánlani másik megbízható 10es tesztet?


2022. nov. 28. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Facelle Rossmann-os jó és a Livsane teszt is ami Benu patikában kapható.
2022. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak akkor volt rajta akár halvány, akár erősebb második csík, mikor tényleg terhes voltam.
2022. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Párom nem látja 🥺 pedig nem képzelem oda, ott van valami, de iszonyat halványan. Ma veszek facelle tesztet. Holnap vagy holnapután meglátjuk.

Köszi a válaszokat!

2022. nov. 28. 13:33
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Leirom neked az én tapasztalatomat. 2 kislány anyukaja vagyok, szeretnénk egy 3. Babat is, pont ma teszteltem delelott nem elso vizeletbol eros pozitivat, tegnap kellett volna megjonnie. Eddig minden honapban csinaltam a teszteket halomszamra, feleslegesen, mert mindig negativak lettek. Vehettem en dragat is, olcsot is, patikabol, rossmannbol, de negativ lett, mert nem voltam terhes. Most csak egyet vettem, facellet, es eros pozitiv lett. Ha terhes vagy, minden teszt kimutatja, felteve, ha nem koran csinalod. Vard ki a nemvart napjat, vagy ra par napot, es hidd el, ha terhes vagy, mind kimutatja.
2022. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hol tartasz, mikor kell megjöjjön. Ha 1-2 nap akkor negatív, ha 5-6 nap akkorbármi lehet, de a facelle 1-2 nappal később lesz + mint a predi.

Képed nincs róla?

[link]


És már 2 nappal előtte derengett valami

2022. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Nekem amikor negatív volt, akkor nem volt rajta 2. Csík. Semmilyen színű.
2022. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

Itt azt írják


Az enyémre is negatívat mondtak, de 2 nap múlva az xepil is pozi lett


[link]

2022. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

7-es Drága itt nem írják mindenkiére hogy negatív óriási tévedésben vagy.

Főleg kép nélkül mit kéne mondani a kérdező tesztjére mikor ő maga is negatívnak veszi?:)

Tiédre én biztos nem írtam volna hogy negatív mivel rózsaszín a csík.Én arra azt írtam volna hogy 2 nap múlva ismételj és kiderül kémiai e vagy sem.

2022. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

8

Félreértesz


Itt azt írják van mindig a predin halvány csík…

Nekem eddig sosem volt, csak ezen és erre is itt többen azt írták, hogy “csak” predictor csík…


De szerintem csak akkor van, ha valami elindult… hogy lesz-e belőle megmaradt terhesség azt pedig az idő mondja meg.. ( sajnos sokkal kèsőbb is)

2022. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9 Akkor bocs.Ezt én is hallottam a prediről és nem is vettem soha életemben mert egy túl árazott tesztnek tartom ha igaz ez a csík dolog rá ha nem.

Én mindig Facelle-t veszek ha kell vagy Livsane-t,ezek nem csaptak még be soha.Predi nem tud többet mint egy Facelle ami fele annyiba kerül.

X-epil is jó csak késés után kell vele tesztelni és teljesen az igazat mutatja.Clearblue korai tesztnél is hallottam már hogy néha becsapós.Nekem az is a valóságot mutatta.

2022. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!