Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hónap 19.-én voltunk...

Múlt hónap 19.-én voltunk együtt a mensim 3. napján mert így volt lehetőségünk sajnos Most 15.-e környékére nem várom, viszont ma a 22. ciklus napon rózsaszínes folyosom van, és mindjárt megjön érzésem Meg fog jönni? Vagy ez lehet baba?

Figyelt kérdés
A ciklusaim változóak 25 és 30 nap közt ingadoznak
2022. nov. 6. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A vérzés sosem terhesség jele, nyilván előfordulhat akkor is, de az problémát jelez. Menzesz 3. napján lévő aktusból szinte kizárt, hogy terhes legyél.
2022. nov. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor ne reménykedjek, hogy baba lehet? :(

Tesztet nem mertem csinálni, hiába telt el már több mint 2 hét, mert nem tudom mennyire lenne biztos az eredmény, meg akartam várni a nem várt napját, de ezek szerint akkor meg fog jönni :(

2022. nov. 7. 01:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Vérzés még nincs, csak rózsaszínes folyás, kis mennyiségben, és mindjárt megjön érzés, görcsöl a hasam és fáj a derekam
2022. nov. 7. 01:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miben reménykedsz? A méhnyálkahártyád éppen levált, extrém ritka, hogy ott megtapadjon bármi is, lehet, hogy most ovulálsz, ha 2 hete menstruáltál.
2022. nov. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pszichoterápia hasznos lenne babavállalás előtt.
2022. nov. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

Szia.

Nekem aktuális mensi előtt volt 1,5 napig vérem, de mindegyik csak wc papíron látszódott, pedig vérvörös volt, tisztasági betétet csak kicsit fogta meg.

Úgyhogy még semmi sincs veszve.

Viszont, ha pozitív lesz a teszted, akkor azonnal menj be és kérj utrogestant, hogy meg is maradjon a baba.

2022. nov. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ők menstruáció kellős közepén szexeltek es abból várja a kérdező a terhességet. Ne biztasd mert az esély így kb 0...
2022. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!