Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozzunk az ovuláció...

Próbálkozzunk az ovuláció napján is?

Figyelt kérdés
Eldöntöttük, hogy babát szeretnénk. Előző hónapban nem védekeztünk, de már jóval az ovuláció után voltunk együtt, nem görcsöltem rá nyílván, ha nem sikerült, de nem is lett baba sajnos. November 17-én jött meg. 5-6 naposak a menstruációim. Miután végetért együtt voltunk 25-én, 27-28-án. Az utóbbi kettő már a termékeny időszak. Az ovulációm nem mindig pontos, de általában azt megérzem, mert van kisebb halvány rózsaszines folyásom, vagy picit vérzek és görcsöl is a hasam. Ma még csak a rózsaszínes/ picit véres folyást tapasztaltam. Szerintetek legyünk együtt ma is? Nyílván nem csak azért vagyunk együtt, inkább akkor amikor jól esik, de azért jó lenne, ha "erdedménye" is lenne.☺️

2022. nov. 29. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Legyetek :)
2022. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Gyereket akartok. Akkor szerinted?!

Nem is értem a kérdést. Most idegenekkel szavaztatod meg, hogy szexelj-e vagy nem? Főleg úgy, hogy a legalkalmasabb napok vannak 🤦‍♀️

2022. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Másodiknak igaza van, ennyire nem lehetsz…!
2022. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
A termékeny időszakban 2 naponta, vagy naponta legyetek együtt,ahogy jól esik.
2022. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legyetek együtt amikor jól esik.

És nem vagy rágörcsölve, de már első két hónapban azt nézed hogy mikor legyetek együtt...

2022. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!