Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha naptár szerint szombaton...

Ha naptár szerint szombaton lesz az ovulációm, akkor melyik nap próbálkozzunk először? Ez lesz az első próbálkozós hónap.

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A spermiumok életképessége és "útja" két napot vesz igénybe. Ezért is szokták ajánlani a kétnaponti házaséletet. E szerint: csütörtök- szombat (de szerintem ahogy jólesik, ne legyen az egészből egy programozott, kényszer szex.)
2009. jan. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És közben figyeld a testi jeleket is, ha vannak (petefészek szurkálás, fehér nyúlós folyás, esetleg használj ovulációs tesztet, onnantól, hogy az +, 24-48 óra az ovuláció), engem a naptármódszer már be-becsapott!
2009. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi az ovuláció napján és az utánna következő napon voltunk együtt. A tesztem pozitív lett! Sok sikert!

17 hetes kismama

2009. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!