Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
44 éves leszek és már 2 éve el kezdődött nálam a változókor. Orvos szerint. A menstruációm mindig időben meg jön, csak a hossza változó. Van,hogy 3-4 nap és az utóbbi pár hónapban pedig 8 nap úgy, hogy igazából csak a 3,4,5 nap van és előtte utána inkább pecsételés. 18-19-én voltunk többet a férjemmel és tudom, hogy a megszakításos módszer nem biztonságos (bár 8 éve így csináljuk és nem volt gond). Nem tervezünk babát, de ha jönne az sem lenne baj. 26-án éjjel megjött, ahogy szokott enyhe rózsaszín pecsételéssel kezdve..azt gondoltam, hogy oké minden, de 27-én egész nap csak pici rózsaszín és barna pecsételés volt, majd estére el is múlt. Azóta nincs semmi. Ez most a változókor vagy terhes lehetek. Nyilván meg van rá az esély.. Csütörtökön, holnap megyek orvoshoz, de addig is kíváncsi vagyok a véleményetekre. Bocsi, hogy hosszúra sikeredett 😊
2022. nov. 30. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy terhességi teszt megmondja, bármitől lehet…
2022. nov. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha gyereket akarsz, 44 évesen csak meg tudod már beszélni a férjeddel, ahelyett, hogy így remenykedsz itt. Csinálj egy tesztet. De amúgy valószínűbb, hogy klimax, ha már 2 éve elkezdett kimerülni a petefészked.
2022. nov. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem reménykedem egyáltalán és azt sem írtam, hogy gyereket akarok, csupán azt írtam, ha úgy lenne sem lenne baj.
2022. nov. 30. 07:50
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez az mikor magadat is áltatod!


Gondolnom tetsztet is amiatt nem mersz csinálni, mert sejted h negatív lesz

2022. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon tévedsz, nem áltatom magamat és merek tesztet csinálni, de minek,ha holnap úgyis megyek orvoshoz?! Nekem az sem baj, ha baba van e mögött, de az sem,ha nem ez van,hanem a klimax.
2022. nov. 30. 08:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha terhesség van, az orvos akkor se fog még semmit látni holnap, szóval erre nem alapoznék. Szerintem is a teszt lenne a legcélszerűbb.
2022. nov. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válszoló, köszönöm a normális választ. A férjem ma vesz tesztet és reggel mielőtt az orvoshoz megyek, megcsinálom.
2022. nov. 30. 08:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem tesztelj egyet semmit sem veszíthetsz vele! Biztosat majd a doki tud mondani, de késés után csak 2-3 héttel,amikor ha baba lenne 6-7 hetes terhesség lenne. Az is benne van a pakliban, hogy hormonális változások állnak a háttérben! Minden jót kívánok, majd írj, hogy mi a helyzet! 🤗
2022. nov. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mára meg jött. Az orvos szerint hormonális változás a klimax velejárója. 😊
2022. dec. 1. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!