Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok/vagy...

Bian27 kérdése:

Szerintetek terhes vagyok/vagy voltam és elment a baba?

Figyelt kérdés
Menstrualciom előtt 3 nappal csináltam egy terhességi tesztet ami halvány pozit mutatott mikor meg kellet volna jönnie nem jött és másnap reggel fel keltem olyan verzesem volt mint mikor mestrualok úgy voltam vele hogy nem volt jó a teszt és meg jött de ez csak 1 napig tartott semmi görcs nem jelentkezett pedig nekem szokott lenni menstrualcio közben másnap barna pöttyözés és ennyi volt vártam egy hetet csináltam megint ami már erősebben ki mutatja a két csíkot nekem van 1 kis fiam vele sem volt semmi hányingerem soha evvel sem érzek semmi hányingert szerintetek terhes lennék vagy elment a baba és azért mutatja a terhességi teszt
2019. aug. 27. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hu valami írásjelet meg vesszőket azért kirakhattál volna, mert így egybe ömlesztve elég fárasztó elolvasni. Csinálj pár nap múlva tesztet megint, és ha erősebb, menj el orvoshoz!
2019. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A 8 általános szintet sem éri el az írásod.Az rendben, hogy ékezeteket nem használsz, de az írásjeleket kitehetnéd és akkor talán még válaszokat is kapnál. Én nem vagyok hajlandó ezt végigolvasni.
2019. aug. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért vagy itt hogy helyesírást nézd?! Vagy válaszolj!? Nem kérte senki véleményed ha nem szeretnél válaszolni, akkor lapozz tovább!!
2019. aug. 27. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindenképp elmennék mielőbb egy orvoshoz, és elmondanám hogy mit tapasztaltál.
2019. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az lessz köszönöm szépen válaszod :)
2019. aug. 27. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Lessz?
2019. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz rögtön

Ez nagyon érdekes

Remelem minden rendben

Jó egészséget

2019. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy, de menj el orvoshoz, hogy megnézze miért vérezetél. pl hematoma miatt
2019. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!