Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A parommal nem vedekeztunk de...

A parommal nem vedekeztunk de nem bennem ment el felek hogy valadek jutott belem es hogy terhes lehetek? Mikor van peteeres? Mar kesik 4napja.

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem félni kell, védekezni, ez óv meg a terhességtől!

Peteérés általában ciklus középidején szokott lenni, de ez egyénenként változó is lehet! Az előváladéktól is lehet valaki terhe, mert az abban lévő spermiumok napokig elélnek!

Vegyél egy tesztet, ha már 4 napja késik, akkor már a délutáni vizelet is kimutatja, hogy babát vársz-e!

2010. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor voltatok így együtt?

2010. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklusom 10-12. napján szokott lenni, de volt olyan hónap, hogy csak a ciklus 16.napján volt..nálam változó..lehet csinálnod kellene egy terhességi tesztet!!
2010. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az elozohoz.augusztus 29en ert vegett a menzim es 9en voltunk egyutt,most 26an megkellet volna jonnie a menzimnek es mar 4napja kesik.terhes lehetek?
2010. szept. 30. 14:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, mert ha a mensid első napjához számolsz kb 12-14 napot akkor volt péd..de lehet előbb vagy később mindenképpen kritikus napon voltatok együtt, tehát nem kizárt főleg akkor ha egyébként nem szokott neked késni.
2010. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát lehetsz, mivel a mensi végét irtad, igy nem tudok pontos számokat, csak tippelni.


A ciklus a mensi ELEJÉTŐL számit és egy átlagos nőnek az onnantól számitott 14. nap körül van peteérése, vigyázni ezért fokozottan kell a 10-20 napok közötti időben.

Ha neked a mensid 26-én kezdődött, ahogy nagyjából számolom, akkor 9-e napra pontosan a 14. nap, tehát a peteérés napja volt. Csinálj tesztet, de hogy ne stresszelj addig hiába, inkább várd meg a reggelt, az már csaknem biztos eredményt ad, tehát a reggeli ELSŐ vizelettel csináld meg. A tesztet ma vedd meg.

2010. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehetsz terhes.Tesztelj!
2010. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de nem ment belem sehogy sem csak en a valadekra gondolok hogy attol lehetek e?mert a parom azt mondta hogy o nem erzett semmit hogy egy keves valadek is ment volna belem.es mas okbol nem keshet a menzim?mert mar vagy 24etol influenzas vagyok meg van cisztam is ott lent vagy 2honapja de nem kesett csak most.
2010. szept. 30. 15:01
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Az előváladéktól is lehetsz terhes és az is lehet, hogy szimplán régörcsöltél a dologra és a stressztől késik. Csinálj reggel tesztet.
2010. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A párod nem is fogja érezni soha amikor benned van, hogy pár csepp előváladék kijön -e belőle vagy sem, figyelj van már olcsó háromszáz forintos terhes teszt is, megérné venni és megcsinálni, legalább megnyugodnál.Reggeli ébredési hődet szájba, nyelv alatt ha megméred, még mielőtt kikelnél az ágyból akkor talán lehetne következtetni esetleges terhességre is, 37 vagy afeletti hő utalhat arra, de mint írtad, hogy beteg is vagy, ezért inkább a teszt ami tuti.
2010. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!