Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitseg! Tegnap szeretkeztem...

Segitseg! Tegnap szeretkeztem a parommal, nem vedekeztunk! Meg elkerulheto hogy terhes legyek? Nem szedtem tablettat meg soha

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
És akkor ma miért nem mentél orvoshoz? Vagy mondok jobbat: google a barátod! És aki szexuális életet él, a MINIMUM hogy a védekezéssel tisztában legyen, így azzal is hogy létezik 72 órás tabletta, amit a "baleset" után 72 óráig kell bevenni. Receptre kapható, nőgyógyász (saját, vagy ÜGYELETES) írja fel. Atya ég...
2011. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van elkerülhető. Minnél hamarabb menj el ügyeletre és kérj esemény utáni tablettát. Aztán reménykedj.
2011. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg még a háziorvosnál meg lehet próbálni a 72 órásat, ha nagyon szorít az idő, van amelyik normális, és felírja (állítólag). Nekem ugyan nem volt részem benne, de az egyik ismerősömnek igen.
2011. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Általában az olyanoknak sikerül első alkalomra teherbe esni mint TE!mi meg itt szenvedünk hogy legyen babánk!gondolom ez is tanulás helyett "csúszott" be.Menj dokihoz aztán kérj esemény utáni tabira receptet!5.000-8.000.-Ft-ból már megkapod!
2011. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!