Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint 6 hete hogy meghalt...

Több mint 6 hete hogy meghalt a kisbabám, akit nagyon akartunk és vártuk.3 hónap múlva próbálkozhatnánk, de én nem érzem ugyan azt amit az első babánál, hogy jöjjön, mert készen vagyok rá. Miért?

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ami történt. Talán a félelem miatt van. Én júliusban vetéltem el 8 hetesen. Azóta ha meghallom a páromat, hogy gyereket akar, rögtön hevesen elkezdek tiltakozni. Pedig szeretnék, de egyszerűen nem lennék most még képes rá. Nagyon megviselt lelkileg és tudom ha most állapotos lennék, végigaggódnám az egészet, állandóan a dokit hívogatnám, és tiszta idegbeteg lennék, hogy minden oké e, ez meg senkinek nem jó. Van akik rögtön teherbe esnek, őket valószínű ez segíti túl a nehézségeken. Én úgy gondolom, ha már túljutottam rajta lelkileg és ha úgy érzem eljutottam arra a szintre, hogy leküzdjem ezt a fajta félelmet, akkor majd újra próbálkozhatunk. Addig nem!

Sok sikert nektek!

Boldog karit!:-)

2008. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Most még a veszteség fáj, és a félelem él benned. Lehet, hogy mire letelik a 3 hónap, már késznek érzed magad. Ha meg nem, hát majd később.

Nem tudom, milyen lehet megélni ezt, de sok sikert kívánok a következő terhességedhez!

2008. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!