Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezt a tesztet...

Szerintetek ezt a tesztet látva lehetek bizakodó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy hülyeséget csináltam, de nem bírtam magammal, amikor találtam egy tesztet itthon. 🥺

11. dpo esti teszt


[link]



2022. dec. 1. 20:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

😩legalàbb reggelig vàrhattàl volna..



Làtok valamit.. de ez csak arra jó, hogy idegesítsen

2022. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy szétszedett, korán megcsinalt negatív teszt...
2022. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
34%
Haaat... Nekem is hasonló volt a lányommal reggel... De várj még azért mielőtt beleeled magad. Drukkolok.
2022. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%

A predictor 11 dpon (este is) már jobban látszik. Mennyire biztos az ovud?


[link]

2022. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Az ovu tesztem 20-án estére volt a legerősebb.
2022. dec. 1. 21:01
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

Miért szedted szét?Ha szét kell szedni egy tesztet hogy látszódjon valami az már régen rossz.Nem kötekedésből írom csak jártam már én is így.

Szerintem várj még 2 napot és tesztelj újra mivel 13.dpo-n már látszódnia kell mindennek szétszedés nélkül is.

2022. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok, van egy negatív teszted. Ez alapján felesleges bizakodni, de túl korán csináltad, bármi lehet.
2022. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Szétszedés nélkül is lehetett látni, csak sehogy nem tudtam lefotózni lámpa fényeknél úgy.

De természetesen megértem az álláspontot és bízom a legjobbakban! 🙏

2022. dec. 1. 21:10
 9/31 anonim ***** válasza:
76%
Ott egy 2. csík igen... de volt már nekem ilyen,és nem voltam terhes. Még elég halvány, de bizakodj,ebbol barmi lehet.
2022. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
Ezek a teljesen felesleges dolgok az életben. Most pont annyira nem tudod, mint mielőtt megcsináltad, de legalább a stressz szinted megnőtt. Mást nem érsz el ezzel, sajnos. Akkor is reménykednél, ha nem csináltad volna meg, és most is reménykedsz. Semmi különbség azon kívül, hogy idegeskedsz, szétszedsz egy pisis papírdarabot és lámpafénynél fotózod. Ihatnál egy kakaót, nézhetnél egy filmet egy meleg takaró alatt és odabújhatnál a párodhoz ehelyett és pont ugyanott lennél tudásban, csak az életed tartalmasabb lenne ennél.
2022. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!