Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy valamilyen...

Lehetséges, hogy valamilyen vesebetegség miatt nem választódik ki a vizeletemben HCG ?

Figyelt kérdés
(Nem első terhesség lenne.) Ha most negatívak a tesztek, akkor biztosan nincs baba a háttérben ?
2022. dec. 5. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nincs terhesség ha negatív a teszt!
2022. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha vesebeteg volnál azt észrevennéd tehát ha negatív a teszt akkor nem vagy terhes.
2022. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Döbbenet, hogy kb minden hétre jut egy ilyen kérdés.. Az még nagyobb döbbenet, hogy tapasztalattal rendelkező szült nő az.. 🤦‍♀️
2022. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Kedves utolsó! Hidd el, ezek az emberek nem ostobák, egyszerűen csak nagyon vágynak arra, hogy babájuk legyen és hajlamosak reménykedni lehetetlen helyzetekben is. Az, hogy szerinted az ilyeneknek nem kellene gyerek, mert a szellemi szintjük nem haladja meg a szerinted elvártakat, szerintem szomorú. Annyi rossz ember van, akik tényleg nem érdemelnék meg..

Ha nem tudsz segíteni, csak lépj tovább, de az ilyen kommenteddel az amúgy is rossz passzban levőbe rúgsz bele.

2022. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a kérdéseket ugyanaz a hülye írja ki már vagy egy hete. Ha valaki ennyire nem bírja felfogni, hogy nem terhes, akkor javaslok egy pszichológust.
2022. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Kedves 4#


Látom nem megy az értő olvasás..


Meséld el kérlek szépen, hol írtam olyanokat amiket te állítasz? Sehol.

Ne költs mesét, légy oly kedves, pláne a nevemben..

Sehol nem írtam, hogy "ilyeneknek" nem kellene gyerek..

Senki szellemi szintjéről nem írtam.


Ellenben egy már szült nő tisztában lehetne azzal, ha volt pozitív tesztje élete során, akkor a teszt csak egy dolog miatt lehet negatív - még pedig akkor nem áll fent terhesség..


Döbbenet, hogy kb lassan minden 5.nő, aki nem azonnal esik teherbe azt hiszi, ő az a bizonyos ritka holló akinek nem mutatja ki a teszt..

Még véletlenül sem az az első gondolata, ez most egy sikertelen hónap.. Nem. Tuti nem választódik ki a hcg, és biztos terhes..


Tudod, attól mert valaki nagyon vágyik valamire, vagy sokat kell várnia a gyermekáldásra ( mi is 2 évet vártunk az elsőre) attól még nem kell ésszerűtlennek lennie..

2022. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os Igazad van.Nekünk már 4 éve nem jön,és?Még sem őrültem bele.

Mielőtt az jönne hogy orvoshoz kell menni,már megtörtént és semmit nem ér.Meddőségi kezelések eddig sikertelenek de még sem képzelem be mikor negatív a tesztem hogy tuti vesebeteg lehetek.

Mi is nagyon szeretnénk babát de azért épeszűek szeretnénk maradni és mindent megpróbálunk s ha még sem sikerül akkor ez van.A kérdezőt senki sem bántotta.

#3

2022. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 7#


A 3# és a 6# válaszoló én voltam. 😂

2022. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy akkor 2-es vagyok:) A lényeg nem ezen van.
2022. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vesebetegségnél inkább több minden választódik ki, mint kellene. Ha viszont vizeletretentiód lenne, nem tudtad volna kiírni a kérdést, azotaemia nem egy laza dolog.
2022. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!