Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után, ha...

Kémiai terhesség után, ha megjön akkor 100%osan kiürül a testből?

Figyelt kérdés

Mikor van szükség műtétre? Csak több hetes terhesség után, ha ne adj isten történik valami, és elhal a magzat?


3 napig volt pozitív a tesztem, sajnos halványan, de jól láthatóan. 3 nap késéssel megjött. Igaz kicsit erősebben, de gondolom azért, mert tisztult?!


Ebben az esetben nincs szükség orvosra jól tudom?

Köszi előre is (első kémiaim volt)


2022. dec. 6. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell orvoshoz menni mivel nincs szó még embriórol sem.Több hetesnél van hogy műtétre kell menni.
2022. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a biztonság kedvéért azért elmentem orvoshoz, de nem volt semmi probléma.(igazából szerintem sem érdemes elmenni orvoshoz, hiszen ha valaki nem tesztel, aki ki sem derül). Mondjuk nekem elég intenzív tüneteim voltak. 3.5 éve próbálkozunk a babával, és számtalan tesztet csináltam már még nemvárt előtt is de még soha nem volt ilyen. Egyértelmű pozitív tesztjeim voltak és nagyon hirtelen szakadt meg.( éreztem ahogy egyik pillanatról a másikra leesik a hőm).
2022. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta annak idején a doki, hogy azért menjek el a vérzés után egy héttel megnézetni ultrahangon, hogy teljesen kitisztult-e. A biztonság kedvéért. Mikor elmentem ennek megfelelően, ott azt mondták, hogy inkább 2 hétre rá kellett volna mennem 😂 De amúgy szépen kitisztult természetesen magától.
2022. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs minek kitisztulnia ilyen korai terhesség esetén. 5 hét előtt még petezsák sincs.
2023. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!