Dávid teszt 13Dpo?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 13-dpon. Csináltam egy Dávid terhességi tesztet ami negatív lett. Megbízható ez a teszt? Vagy vegyek másfajta tesztet?

Vagy ha 13-dpo-n negatív akkor engedjem el ezt a hónapot?

Annyi tünetem van hogy gyengének érzem magam,hányás is van,de lehet hogy csak valami vírust nyaltam be.


2022. dec. 8. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Ha a hcg-től hánynál, a teszt sem volna negatív.


Azt meg végképp meg sem merem kerdezni, hogy mi a tosznak tesztelsz késés előtt...

2022. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Első!

Szívemből szóltál

2022. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen jó fogyasztó, havonta pár ezerrel támogatja a tesztgyártót.
2022. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

David teszt nem 10esnek felel meg sajnos, hiába az van rá írva. 25ös erősségű kb. Nekem a nemvárt napján lett halvány pozitív.

Davidot inkább a nem várt napján, vagy 1-2 nappal később használd. Facelle tesztet próbálj nem várt előtt, az nem vészes árban kapható, és az tényleg 10es teszt.

Jobb nem tesztelni amúgy nem várt előtt 1-2 nappal sem, mert ha kémiait mutat csak rosszabbul esik.

2022. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Ne tesztelj a nem várt előtt! Felesleges. Várd meg amíg késik 1-2 napot, és akkor egyértelmű lesz a teszt eredménye.
2022. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!