Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24. -én 28napra megjött a...

24. -én 28napra megjött a mensim! Mára elmúlt. Tudom, hogy kicsit buta kérdés, de ettől függetlenül, lehetek terhes? Hányingerem van napok óta, szédülök stb! Tudom, hogy ezek nem feltétlen a terhesség jelei, de tudni szeretném!

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

van aki úgy is menstruál hogy közben babát vár úgyhogy erre ne adj.


csinálj egy tesztet és egyértelmü lesz igy a menstruáció után már 100% os pontosságú.

2010. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvastam volna...Én is most a hányingerrel küszködöm, most múlt el a mensim, nálam 1 napig tartott. Fogalmam sincs miért van hányingerem...

Hát szerintem lehetsz terhes, mert sokan úgy is terhesek, hogy közben menstruálnak, itt úgy látszik csak akkor derül ki valójában hogy mi a helyzet, ha majd az uh megmutatja, sajnos már semmi nem biztos, az se, ha valaki menstruál. Attól még lehet terhes, ez van.

2010. okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálj egy tesztet, és ha az negatív és nem múlnak a tünetek keresd fel a dokidat.Sok sikert!
2010. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Már 4hónapja próbálkozunk,de nem sikerül!Lehet,hogy veszek tesztet...
2010. okt. 1. 16:38
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja,és viszket a mellbimbóm körül...
2010. okt. 1. 16:46
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is vegyél egy tesztet és csináld meg!Mert nem egyszer hallani azt,hogy valakinek megvolt és még is terhes volt mellette!Nekem volt egy kolléganőm aki csak akkor vette észre,hogy terhes mikor már megmozdult a pici,mert addig rendesen megvolt neki!

Drukk a pozitív tesztért és kérlek írd meg mi lett az eredmény ha megcsináltad!!!!

2010. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Oké!Mindenképp megírom az eredményt!!!
2010. okt. 1. 18:51
 8/16 A kérdező kommentje:
Azóta is fáj a hasam...nem kicsit,főleg reggel,ébredés után!!A mellbimbóm is olyan,mintha összehúzná valami...Kezdek reménykedni!Vagy ne tegyem?
2010. okt. 3. 11:43
 9/16 anonim ***** válasza:
csináltál tesztet?
2010. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem,még nem!De holnap reggel,csak attól tartok,hogy negatív lesz és egy újabb csalódás:(...egyébként a hasam fel van fúvódva...
2010. okt. 3. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!