Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínű buta kérdés, de...

Valószínű buta kérdés, de lehet valakinek 1napos láza terhesség miatt? Többi lent

Figyelt kérdés

3napja furán érzem magam...vasárnap reggel rettentő hányingerem volt,szédelegtem egész nap.estére lázas is lettem.38,3.másnap megmaradt a szédelgés,de messze nem annyira még csak hőemelkedésem sem volt már,ma is napközben többször elkap a hányinger.

lehetett virus is,de ilyen még sosem volt nekem.

a mensim nagyon zavaros(pco)3hete együtt voltunk védekezés nélkül a párommal.ovumikroszkóp egész februárban azt mutatta h nincs peteérés(utolsó mensi dec12.)

szerintetek érdemes lenne tesztelnem,vagy inkább az a tuti h valami gyors virus volt? valakinek volt esetleg ilyen? előre is hálás köszönet a válaszokért!!


2011. febr. 28. 18:13
 1/6 anonim válasza:
láza lehet az embernek terhesség miatt, de ebben az időben elég könnyen megeshet h egy vírus ment át rajtad. De viszont ha februárban nem volt semmi és nem is véfekeztetek abbol lehet valami. Szerintem végezz el egy tesztet :) biztos ami biztos
2011. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 4. héten volt lázam: 37.8, 2 napig tartott, erős izomfájdalommal - az augusztusi hőségben. Lehet, hogy baba, de ilyen időben sajnos a vírusos megbetegedés is elég valószínű, pláne, ha állítólag nem volt peteérésed. A PCOS miatt még lehetett spontán peteérésed, csak mondjuk előbb vagy később. Tesztelj, az nem árt.
2011. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szia. lett baba?
2011. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szia


ebből az esetből nem lett baba:)

de juniusban sikerült (igaz clostival) és most 21hetes vagyok:)

üdv M

2011. okt. 19. 12:46
 5/6 anonim válasza:
koszi a válasz. és hanyadik clostys hónapban lett baba?
2011. okt. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerencsére az elsőben sikerült!:) ovuteszteltem is, ill a 10ik naptól 2naponta együtt voltunk,igy gondoltam nem lehet elkerülni ha végre lesz peteérésem, s szerencsére össze is jött a kistesó:)
2011. okt. 20. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!