Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Négy hónapja szedek fogamzásgátlót (JANGEE 3mg/0.02mg). Hétfőn kezdeném az ötödik levelet. Az első hónapban kimaradt, a másodikban rögtön a szünet első napján jött, a harmadikban a negyedik napon. Most a negyedik napon semmi, viszont a ciklusom 21. napjától a 27. napig volt vérzés, pecsételésnél több, megvonásostól kevesebb. Azóta megszűnt minden "mindjártmegjön" tünetem. Szemet nem hagytam ki, nem hánytam, mellékhatásként (ez az orvosom szerint normális) reggelente van enyhe hasmenésem, de az a gyógyszerbevételtől számítva 12 óra. Gyógyszert nem szedtem, csak az orvosom által jóváhagyott multivitamint, de a kettő között is hagyok 8 órát. Szerintetek késik vagy mikor csináljak tesztet? 25-ös van csak itthon. :( Párom nem igazán bennem szeret elmenni, szóval kvázi megszakítás is van.


Előre is köszi a normális válaszokat!



2022. dec. 22. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, ez csak a tabitól van. De ha nagyon kell a megnyugtatás, tesztelj.
2022. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
25-ös tesztet mikor érdemes? Ma lenne esedékes, hogy megjöjjön, az utolsó aktus 10 napja volt, mert vérezgettem görcsökkel. Vasárnap már mutathat bármit, ha baj van? Egyetlen tünetem, hogy megy a hasam, meg talán picit fáradékonyabb vagyok,de menszesz előtt és a megvonásos előtt is mindig ez van, amióta az eszem tudom.
2022. dec. 22. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:

14 nappal aktus után a biztos.

De a nyakamat tenném rá, hogy nem vagy terhes. A tabitól sem lesz oramű pontosságú a megvonásos vérzés.

2022. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. dec. 22. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!