Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nátha be tudja folyásolni a...

A nátha be tudja folyásolni a fogantatást?

Figyelt kérdés

Dpo elején vagyok, de ma kezd rajtam kijönni valami nátha féle. Annyira reménykedem ebbe a hónapban. Be tudja folyásolni a beágyazódást a gyengített immunrendszer?

Töltöm magamba a mézes citromos teákat 🥺


2022. dec. 23. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Beágyazódás alatt voltam lázas és full beteg és terhes vagyok
2022. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Boldog baba várást kívánok!😊

2022. dec. 23. 16:16
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
A befolyásolni nem igekötős ige, tanuld meg, mert így olyan műveletlennek tűnsz.
2022. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
A fiammal a fogantatáskor és még utána is a férjemmel mindketten betegek voltunk. Már 10 éves :)
2022. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Totál beteg voltam a beágyazódás körül, alig bírtam belőle kimászni. Lázas voltam, minden bajom volt.

Mostanra már 4 éves.

2022. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Szintèn betegen

Hangom sem volt


Ikrek lettek🫣


Hozzáteszem,hogy egész első trimeszterben beteg voltam

2022. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ezek szerint nem ront a helyzeten😊


Nem értem ki jár ide lepontozgatni, mikor a kérdésemre normális válaszok érkeztek (kivéve egy).

2022. dec. 23. 20:58
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
7. Ha neked nem értelmes válasz az, ha valaki felhívja a figyelmedet egy ordító nyelvtani hibára, akkor szánalmas vagy. Tanulj, rád fér.
2022. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindig 5ös voltam nyelvtanból, úgy gondolom elírni bármikor bárki elírhat 1-1 szót, akár véletlenül, akár azért, mert rosszul tudja.

Ezen az oldalon millió helyesírási hiba van! Nekem is a szememet veri ki sokszor, de nem írok oda, ha a kérdésre nem tudok válaszolni!

Köszönöm, hogy kijavítottál, de maradjunk annál, hogy nem a kérdésemre válaszoltál. A kérdés nem nyelvtanilag szólt. Hibáztam, és? A szánalom nem itt kezdődik, szerintem sepregess a saját házad körül, mert ez nem erről szól, és fordulj pszichológushoz, ha képtelen vagy magadban tartani a nyelvtant. A szánalom itt kezdődik. Boldog Karácsonyt!....

2022. dec. 23. 21:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Remélem minden rendben. Azóta sikerült a teherbeesés?😊

Nagyon sok pozitív tapasztalatot olvastam terhesség+betegség témában, de én sajnos rosszul jártam.


Tervezett baba volt, hónapokig babatervező vitamint szedtem, nem ittam, nem dohányoztam, vigyáztunk. Fogantatás után 2-3 nappal fájt a torkom, folyt az orrom, gyógyszert nem szedtem be rá direkt. 11 hetesen sajnos el kellett búcsúznunk szegénytől, mert nagyon durva velőcsőzáródási rendellenessége volt.😔 Az orvosunk szerint lehet, hogy a betegség játszhatott közre. Genetikusokkal konzultáltunk, mintát vettek a babától is, nem örökletes betegség okozta a bajt.


Ritka szerintem, hogy bajt okoz a betegség (millió happy end-et olvastam), de van ilyen sajnos. Senkit nem akarok ijesztgetni, csak ezért írtam le, hogy ha valaki betegen akar babaprojektbe kezdeni szerintem várjon picit.

2023. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!