Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal babát szeretnénk. Ma...

Párommal babát szeretnénk. Ma csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Xepil 25-ös. Két nap múlva kell megjönnie. Ez betegség lehet, vagy előfordhat ilyen koraterhességi tünet, úgy, hogy a tesztem negatív?

Figyelt kérdés

Ciklusom 26.napján vagyok.

5 napja alhasi görcseim vannak, mintha megakarna jönni, nem fáj úgy, csak kicsit görcsölget. Ráadásul most szenteste napján nagy örömömre úgy érzem mintha lázas lennék.😪

Megmértem a hőmet, de az is szórakozik velem. 36,7, rá kis időre 36,3. A szemeim égnek, totál mintha tiszta lázas lennék. Nem teszteltem volna, csak hallottam már ilyen koraterhességi tünetről. Sajnos a negatív teszt miatt egyre inkább azt érzem beteg leszek, és így kimaradok a családi összejövetelünkről, és még a baba sem jött össze :/ Azért csináltam csak a tesztet, gondoltam ha az pozitív akkor amiatt vagyok ilyen szédébálén😅

Szerintetek ez lehet még terhesség? Vagy ilyen tünet csak akkor van már ha pozitív a teszt?

Még annyit hozzátennék, 37fokos hő nálam már magas láz, nagyon rosszul vagyok olyankor már 😅


2022. dec. 24. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negatív, akkor a tünetet nem hcg okozza. Attól 2 nap múlva még lehet pozitív a teszt, de most nem a terhesség miatt vagy rosszul.
2022. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lemegy 36.3-ra, az azt jelenti, már leesik a hőd, holnap vagy utána nap meg fog jönni.
2022. dec. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Beteg vagy.

Rengeteg ismerősöm dőlt ki a napokban, pont ilyen tünetekkel.

2022. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
25os teszt meg ha terhes is vagy akkor sem lesz ket nappal a nem várt elott +
2022. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Értem hogy nagyon babát szeretnél, de láz és szemégés mint terhességi tünet????
2022. dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is ég a szemem, hőemelkedésem van (37,9), de nem vagyok terhes, csak beteg. A gyerek hozta haza a suliból. :D
2022. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Az, hogy picit fent van a hod, menstruacio elott ket hettel az normalis, ilyenkor fel fokkal kb feljebbkuszik, a reggeli hobol lehet jol merni. Sajnos valoszinu nem vagy terhes most. Mensi elott par nappal vagy egy nappal visszaesik es kov napra megjon. Ha nem esik vissza akk baba van a dologban.

En is igy vagyok ebben a honapban, ereztem en is jobban mint szoktam, hogy hoemelkedesem van es hanyingert is ereztem vagy 1 hetig.

2022. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg 🙏holnap reggel tesztelek. Bár a hasam még mindig görcsölget..
2022. dec. 27. 11:45
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Na meg lett a teszt? Várjuk az infókat! :)
2022. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kellett tesztelnem mert megjött.

Ünnepek után megyek endokrinológushoz és nőgyógyászhoz mert már egy ideje próbálkozunk. Valószínűleg ezért kerestem a tüneteket magamon. 😅

Köszönöm az érdeklődést! 😘

2022. dec. 30. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!