Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Betegség alatt gyermektervezés?

Betegség alatt gyermektervezés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Férjemmel ebben a hónapban szeretnénk belevágni a babaprojektbe. Lassan közeledik a peteérés. Menzeszem vége óta beteg vagyok, 37 hőemelkedés, sárgás-zöldes orrváladék, füldugulás, torokfájá, gyengeség. Nem tudom, hogy vírus vagy baktérium okozza-e, de nagyon levett lábról. Orvosnál nem voltam, tantum verde-t szopogatok és forró italport iszok esténként. Így szabad próbálkozni szerintetek? Már nem szeretnénk többet várni... Természetesen nem fogok bevenni semmilyen készítményt, ha oda érünk az ovulációhoz.

2022. jún. 21. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Ha van kedvetek hozzá. Nekem sárgás-zöldes orrváladékkal nem sok kedvem lenne, de ha nektek van, akkor hajrá.
2022. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát azt nem mondom, hogy olyan sok van, de hátha addig helyrejövök :D egyébként azért gondoltam, hogy nem lehet, mert valószínűleg gyulladás van a szervezetembe és félek, hogy ártana a babának.
2022. jún. 21. 20:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2. Áh. Figyi, az még olyan messze lenne a babától, hogy aggodalomra nincs ok. Max nem jön össze, de h megfogan ettől nem lesz baja.
2022. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Próbálkozni szabad, de viszont ha rosszabbodna a betegség és dokihoz mész, feltétlenül jelezd, mert ennek függvényében ír majd fel gyógyszert. Vannak olyan antibiotikumok, amiket már a babatervezés előtt sem szabad szedni.

De persze van olyan is, ami terhességben is adható szükség szerint.

2022. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Akkor azért annyira mégsem vagy beteg 😉
2022. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon felelőtlen vagy, mert a zöldes orrváladék melléküreg gyulladásra utal, aminek súlyos következményei is lehetnek.
2022. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok, ezt jó tudni. 😊
2022. jún. 21. 22:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt hittem kemóra jársz vagy interferont, esetleg olyan gyógyszert kapsz, ami kifejezetten magzatkárosító. Erre olvasom, hogy kicsit taknyos vagy. 🤦‍♀️ Néha nem tudom egyes nők hova teszik az eszüket, de tényleg...
2022. jún. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

“Már nem szeretnénk többet várni”

Ezt nem ertem, hónapokig beteg vagy?😂

Hát egy hét aztán elmúlik, istenem….

Azért tényleg van baj egyes nőknél. Majd ha ne adj isten terhes leszel mi lesz veled ha már most ilyen hülyeséget kérdezel.

2022. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hú, azért ezek elég sértő kommentek. Azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymásnak, ne sértegessük egymást. Lehet, hogy hülyeséget kérdeztem (szerinted), de pont arra való ez az oldal, hogy feltegyünk olyan kérdést is, amit esetleg másnak/máshol/névvel nem tennénk.

Engem csupán az érdekelt, hogy így, hogy gyulladás van a szervezetemben már egy ideje, mennyire ajánlatos a gyermekáldás.

És nem vagyok hónapok óta beteg, lassan 2 hete kezdtem, arra értettem, hogy nem várnánk tovább, mert ezt a hónapot tűztük ki már hónapok óta, hogy innentől kezdve nem védekezünk.

2022. jún. 22. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!