Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges így a teherbeesés?

Lehetséges így a teherbeesés?

Figyelt kérdés

Mai nap van az ovulációm.

Lh teszt nega illetve hőmérős módszer alapján sejtem/tudom.


Tegnap este együtt voltunk a férjemmel, de viszont ma már vendégeink vannak így esélytelen.


Úgy olvastam a mai nap volna a legesélyesebb hiszen ma történt a tüszőrepedés…


2022. dec. 26. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Miért kell ennyore rástresszelni?!
2022. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező!

Nem kell ennyire raizgulni, a másik hogy a spermiumok 3 napig is elelnek megfelelő környezetben, a harmadik pedig hogy akár éjszaka is lehet, de nem kell így nekiesni a másiknak hogy már csakazert is kell mert akkor rohadtul elvész az ember kedve. Nyugodj meg, ha holnap lesztek együtt is sikerülhet. Akkor kell csinálni amikor kedvetek van hozzá, ha stresszeled magad sokkal később fog osszejonni a baba.

Kellemes ünnepeket!

2022. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van, sajnos sokszor már érzem hogy a férjemre borítom azokat amik nekem fájnak.

Köszönöm, próbálok erőt meríteni illetve nem rágörcsölni ami a legnehezebb… :(


Kellemes Ünnepeket kívánok én is!

2022. dec. 26. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Én is ugyanígy voltam ezzel, tavaly nyáron mindig az lestem mikor lesz ovuláció, mikor a legesélyesebb a teherbeesés, volt amikor esélyesebb napokon többször is együtt voltunk a párommal, reménykedve abban hátha sikerül, végül az történt hogy voltak bizonyos tüneteim és már azt hittük sikerült, pedig teljesen más gondjaim voltak és a tesztek is negatívak lettek. Akkor úgy döntöttünk hogy nem stresszelünk ezen, nem nézzük azt sem mikor esélyes, majd amikor összejön akkor összejön mert az általában úgy szokott lenni hogy minél hamarabb várod annál később fog eljönni sajnos. Ez éven szeptemberben pedig kiderült hogy terhes vagyok, sírtunk az örömtől, alig hittük el :) 9-10 nap mensi késés után csináltam tesztet, pozitív lett, még aznap vettem inkább egy clearblue tesztet is és szintén pozitív lett, 2-3 hetes jött ki a kijelzőn. Most pedig már 20 hetes vagyok és a legboldogabbak vagyunk :) úgyhogy csak semmi stressz, eljön mindennek az ideje, nem kell annyira rástresszelni és direkt azért is szeretkezni hogy na most hátha. Kellemes ünnepeket :)
2022. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
azt lestem*
2022. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy bármi is múlna a rástresszelésen...nekünk az egyik legjobban rástresszelős hónapban jött össze a pozitív teszt 3,5 év után.

Nem részletezném, de aznap konkrétan egy kínszenvedés volt mire végre együtt tudtunk lenni. Aznap programunk volt és ha valahova menni kell, akkor a férjem már azon stresszel hogy oda kell érni, nincs idő stb...

Konkrétan a 4. nekifutásra sikerült , talán még soha nem volt ilyen kínkeserves a kényszerített együttlét, merthogy az embernek sajnos nincs mindig pont aznap kedve amikor kellene. Eleve az a hónap is iszonyú stresszes volt és mégis akkor jött össze, viszont az igaz, hogy nem maradt meg. 2 szép pozitív teszt után megjött....Amúgy ha azt a tanácsot követném mindig, amit ilyenkor mondani szoktak, hogy akkor legyetek együtt amikor kedvetek van, akkor valószínű soha nem lennénk együtt ovulációkor, mert nekem konkrétan fájdalmas az ovulációm és pont nincs kedvem olyankor semmihez....Aznap is tudtam, hogy most kell együtt lenni és bizony jó is volt , hogy erőltettem....Nekünk azt mondták hogy nem lehet gyermekünk természetes úton, de én ezt soha egy percig sem hittem el az orvosoknak..:) és nekem bizony már ezek a pozitív tesztek is sokat számítanak, hiszem tudom hogy sikerülhet...jah és talán most először fordult elő a 3.5 év alatt hogy ennyire erőltettem az aznapi együttlétet, mert máskor mindig úgy álltam hozzá, amit tanácsolni is szoktak, hogy jólvan nem gond ha ma nem jön össze, mert előző nap meg másnap meg akármikor is együtt tudunk lenni. Csak azért írom ezt le, mert számomra a lehető legmérgezőbb tanács egyike a ne stresszelj rá, mert ez a tanács is csak bűntudatot generál benned, amitől még stresszesebb leszel és hajlamos leszel magadat hibáztatni..Szerintem meg engedd meg magadnak, hogy rástresszelj, hogy erőltesd az együttlétet, hogy ovu tesztelj, hogy teljesen rákattanj a babatémára, mert lehet hogy pont akkor az a hónap lesz a sikeres..:)

2022. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!