Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem erősödik a teszt, baj...

Nem erősödik a teszt, baj lehet? info lent.

Figyelt kérdés

Szóval nem jött meg csináltam egy tesztet halvány volt, aztán pár nap múlva már erősebb (ugyanaz a teszt)

Pár nap múlva elkezdtem barnázni, majd átment piros színbe,(csak törlésnél) elmentem a sürgősségire ott volt ultrahang 11mm méhnyálkahártya 5.3 mm petezsák. Irt fel progeszteront még este ki is váltottam,be is vettem, reggel semmilyen maszat nem volt örültem is nagyon, se barna se piros, viszont csináltam tesztet és jóval halványabb volt, szintén ugyanaz a teszt, ami nagyon elkeserített, szóval későn mentem volna ? vagy még úgymond vissza erősödhet ? Mert olvastam hogy a halványuló teszt nem jelent jót, kérlek segítsetek, mire számíthatok?



2022. dec. 27. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindenféle vérzés,barnázás nélküli halványuló tesztjeim voltak.Rá 1 hétre sajnos beindult a vetélés.

Én a helyedben csinálnék 2 nap múlva újabb tesztet, hátha mégis erősödik.Kívánom,hogy minden rendben legyen.

2022. dec. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan így voltam. 22mm-ig nőtt a petezsák és üres maradt. Nem indult be a vetélés, műtöttek.


Ha a teszt nem erősödik, az bajra ad okot azt mondta az orvosom, hiába állítja itt a gyakornin mindenki, hogy nem.

2022. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Húha :( köszönöm hogy megosztottátok velem
2022. dec. 27. 10:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem későn mentél, hanem ha egy ekkora terhesség nem fejlődik, azt nem fog megmenteni egy adag progeszteron sem. Az nem csodaszer, azért írják mindenre, mert más nincs, de ha el akar menni, úgy is el fog.

Ha nem vérzel, akor várj türelemmel és menj visza akkor, mikorra visszahívott az orvos.

2022. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valószínűleg kémiai terhesség volt. Nem mentél későn orvoshoz, itt a progeszteron pótlás sem segített volna. 😐
2022. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor már nincs remény köszönöm :(
2022. dec. 27. 11:05
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem sem erősödtek a tesztek. Barnáztam, véreztem, folyton a sürgösségire szaladtam, mindig minden rendben volt! Most vagyok 34 hetes :)
2022. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked a babahoz sajnos nekem csökkent a Hcg
2022. dec. 28. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!